Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Overflow: Hidden No More

BEKİR ALP SAYIN

GENEL MÜDÜR

1967 Tokat doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında Bilgi Birikim Sistemleri’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı. 

Overflow: Hidden No More

LEVENT KARGI

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

1966 Ankara doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

Overflow: Hidden No More

SÜLEYMAN MERT

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

1965 İstanbul doğumlu. Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

Overflow: Hidden No More

HAKAN AYDIN

İŞ UYGULAMALARI MÜDÜRÜ-IBM

1970 Merzifon doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

Overflow: Hidden No More

HAKAN ÇİFTÇİ

İŞ UYGULAMALARI MÜDÜRÜ-MICROSOFT

1968 Malatya doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi MYO Elektronik, Bilgisayar Programcılığı Bölümleri ile Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun. 2005 yılında BBS’ye katıldı ve Kurumsal İş Uygulamaları Bölümü’nün kuruluşunda görev aldı. 

Overflow: Hidden No More

GÖKHAN AYDIN

TEKNİK DESTEK MÜDÜRÜ- OPERASYON

1971 Merzifon doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

Overflow: Hidden No More

ERCAN KOYUNCU

TEKNİK DESTEK MÜDÜRÜ - İŞ GELİŞTİRME

1967 İstanbul doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 2003 yılında BBS’ye katıldı.
Overflow: Hidden No More

SERDAR KARAORMANLI

MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ

1967 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun. Çeşitli firmalarda mali danışman ve finans yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2009 yılında BBS'ne katıldı ve Mali ve İdari İşler Bölümü'nün kuruluşunda görev aldı.

Overflow: Hidden No More

ERTUĞRUL ÇORUH

YAZILIM İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ - MS

1975 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve İşletme okudu. Microsoft Türkiye'nin çağrı merkezi kurulumuyla 1997 yılında sektöre adım attı. Microsoft Türkiye içerisinde Tele satış ekibi yöneticiliği, Kurumsal Müşteri Danışmanı, Korsanla mücadele ekibi yöneticiliği ve son olarak İş ortağı kanalı yöneticiliklerinde bulundu. 2010 yılı Eylül ayından beri Bilgi Birikim Sistemleri'nde çalışmaktadır...

Overflow: Hidden No More

OKTAY ŞÜKÜR

YAZILIM İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ - IBM

1967 Ankara doğumlu olup, tüm eğitim sürecini Ankara'da tamamlamıştır. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik Bölümü'nden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına TÜBİTAK - Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde Yazılım Uzmanı olarak göreve başlamıştır. Son görevi olan IBM Yazılım Bölümü - ECM Satış Yöneticiliği'nden ayrılıp, Şubat 2011'den itibaren Bilgi Birikim Sistemleri'nde çalışmaya başlamıştır.

Overflow: Hidden No More

HAKAN ÖZDEM

İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ - SERVER & STORAGE

1981 İstanbul doğumlu Hakan ÖZDEM; Selçuk Üniversitesi Bilgi Teknolojileri bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesinde İşletme Lisansını tamamladı. Halen İşletme Yönetimi alanında (Executive MBA) yüksek lisansına devam etmektedir. 2001 yılında Sandoz Türkiye bünyesinde Sistem ve Ağ Uzmanı olarak görev aldıktan sonra sırasıyla 2010 yılında Abdi İbrahim / Sistem ve Ağ Uzmanı, 2011 yılında Yıldız Holding / IT Yöneticisi olarak görev almıştır. Haziran 2015 itibariyle Bilgi Birikim Sistemleri’nde Server & Storage İş Geliştirme Müdürü olarak şirket bünyemizde çalışmaya başlamıştır.​