Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Use SHIFT+ENTER to open the menu (new window).
  
  
  
GMIcerik
  
GMYIcerik1
  
GMYIcerik2
  
IUMIcerik1
  
IUMIcerik2
  
TDMIcerik1
  
TDMIcerik2
  
MIMIcerik1
  
IGYIcerik1
  
IGYIcerik2
  
IGYIcerik3
  
  
/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/bekiralpsayinYONETIM.png

1967 Tokat doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında Bilgi Birikim Sistemleri’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı. 

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/LeventKargi.png

1966 Ankara doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/SuleymanMert.png

1965 İstanbul doğumlu. Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/MehmetHakanAydin.png

1970 Merzifon doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/HakanCiftci.png

1968 Malatya doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi MYO Elektronik, Bilgisayar Programcılığı Bölümleri ile Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun. 2005 yılında BBS’ye katıldı ve Kurumsal İş Uygulamaları Bölümü’nün kuruluşunda görev aldı. 

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/GokhanAydin.png

1971 Merzifon doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/ErcanKoyuncu.png
1967 İstanbul doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 2003 yılında BBS’ye katıldı.
/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/SerdarKaraormanli.png

1967 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun. Çeşitli firmalarda mali danışman ve finans yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2009 yılında BBS'ne katıldı ve Mali ve İdari İşler Bölümü'nün kuruluşunda görev aldı.

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/ErtugrulCoruh.png

1975 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve İşletme okudu. Microsoft Türkiye'nin çağrı merkezi kurulumuyla 1997 yılında sektöre adım attı. Microsoft Türkiye içerisinde Tele satış ekibi yöneticiliği, Kurumsal Müşteri Danışmanı, Korsanla mücadele ekibi yöneticiliği ve son olarak İş ortağı kanalı yöneticiliklerinde bulundu. 2010 yılı Eylül ayından beri Bilgi Birikim Sistemleri'nde çalışmaktadır...

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/HakanOzdemYeni.png

1981 İstanbul doğumlu Hakan ÖZDEM; Selçuk Üniversitesi Bilgi Teknolojileri bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesinde İşletme Lisansını tamamladı. Halen İşletme Yönetimi alanında (Executive MBA) yüksek lisansına devam etmektedir. 2001 yılında Sandoz Türkiye bünyesinde Sistem ve Ağ Uzmanı olarak görev aldıktan sonra sırasıyla 2010 yılında Abdi İbrahim / Sistem ve Ağ Uzmanı, 2011 yılında Yıldız Holding / IT Yöneticisi olarak görev almıştır. Haziran 2015 itibariyle Bilgi Birikim Sistemleri’nde Server & Storage İş Geliştirme Müdürü olarak şirket bünyemizde çalışmaya başlamıştır.​

/SiteAssets/YonetimTakimiResimler/OktaySukur.png

1967 Ankara doğumlu olup, tüm eğitim sürecini Ankara'da tamamlamıştır. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik Bölümü'nden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına TÜBİTAK - Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde Yazılım Uzmanı olarak göreve başlamıştır. Son görevi olan IBM Yazılım Bölümü - ECM Satış Yöneticiliği'nden ayrılıp, Şubat 2011'den itibaren Bilgi Birikim Sistemleri'nde çalışmaya başlamıştır.