Skip Ribbon Commands
Skip to main content

​​

DYNAMICS CRM (MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ)​

şteri ilişkileri yönetimi (CRM), şteri memnuniyetini ve sadakatini besleyen faaliyetlerin düzenlenmesinde, pazarlama aktivitelerinden tam verim alınmasında, maliyetlerin düşürülüp karlılığın arttırılmasında kritik bir rol oynar.

CRM çözümleri, pazarlama otomasyonu, müşteri hizmetleri ve satış gücü otomasyonu yoluyla yatırımın geri dönüşünü sağlar. Her seferinde etkileyici müşteri deneyimi sağlar. Microsoft Dynamics CRM, her müşterinizi mutlu müşteriye dönüştürmenize yardımcı olur. 

 

Microsoft Dynamics CRM, kurum içinde ve bulutta özgün iş gereksinimlerinizi karşılayan CRM çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, müşteri ilişkilerinizi mobil cihazlarınızdan yönetmenizi mümkün kılan mobil CRM uygulama ve platformları ile sosyal medyadan alınan veri ve raporları doğrudan CRM uygulamanıza tümleştiren araçları da sağlamaktadır.Microsoft Dynamics CRM sunduğu geliştirilebilir XRM altyapısıyla özel çözümlere sahip olmanızı sağlarken, standart iş süreçlerinizi destekleyici modüller de sunmaktadır.

SATIŞşteri İlişkileri Yönetim sisteminiz, işin “tahmin” boyutunu ortadan kaldıran bir rehberlik ortamında, yoldayken bile ekibinizle işbirliği yapmanızı mümkün kılan paylaşma yetenekleri ve gerçek zamanlı hesap verileri, haberler, sosyal etkinlikler ve bağlantı bilgilerine sahip iş süreçleriyle öne çıkmanıza olanak tanımaktadır.

ŞTERİ HİZMETLERİ / SERVİS : Üstün müşteri hizmetleri, içeriden başlar, dışa doğru gelişir. Microsoft Dynamics CRM sahip olduğu iş akışı altyapısıyla hem müşteri şikayetlerinin çözümü hem de memnun müşteri oluşturabilmek için gerekli altyapıyı size sunar.

PAZARLAMA : Microsoft Dynamics CRM, müşterilerinizi daha iyi anlamanızı sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz kavrayışı kazandırır. Güçlü davranış ve pazarlama analizleriyle müşterilerinizi kolayca hedefler, bölümlendirir, nelere ilgi duyduklarını anlar, doğru zamanda doğru mesajlarla kendinize çekebilirsiniz.

 


Bazı Dynamics CRM Referanslarımız:​

​​
​​​