BÜTÜNLEŞİK İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

​​​Bilgi Birikim Sistemleri, Bütünleşik İletişim Çözümü konusunda sunduğu hizmetler ile şirketlere daha etkin maliyetlerle iletişim kurma şansını sağlıyor.


Her ölçekteki şirketin iletişim ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan ve iletişimin birçok açıdan daha verimli yapılmasını sağlayan Cisco Bütünleşik İletişim Çözümlerini kullanan Bilgi Birikim Sistemleri; ses, veri, video, ürün uygulamaları ve IP İletişim paketleri ile şirketlere verimlilik sağlıyor. Bu çözümler şirketlerin iletişim sistemlerini IT altyapılarıyla entegre ederek, günümüzün hızlı iş süreçlerinde etkin çalışılmasını sağlıyor.

Neden tümleşik iletişim?

İnsanlar birlikte farklı şekillerde çalışır. Ve pek çok iş birliği aracı kullanırlar: sesli çağrı için IP telefon, web ve video konferansı, sesli mesaj, mobilite, masaüstü paylaşımı, anında mesajlaşma ve daha fazlası.

Tümleşik iletişim (UC) çözümleri, bu araçların birleştirilmesini mümkün kılar ve insanların bir arada daha verimli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan sorunsuz kullanıcı deneyimleri sunar. Her yerde, her cihazda. Telefon sisteminiz ve konferans çözümlerinizden gerçek zamanlı iletişimi, mesajlaşma ve konuşmayla bir araya getirmenin yanı sıra API'lerden faydalanarak sık sık kullanılan iş uygulamalarına entegre olur.

Tümleşik iletişim çözümleri şirket içi yazılım, iş ortakları tarafından barındırılan çözüm veya bulut sağlayıcılarının sağladığı bir servis (UCaaS) olarak sunulmaktadır.

bi1.png 

* IP TELEPHONY

* CALL CENTER

* WEBEX MEETINGS

* UNIFIED COMMUNICATION AND CALLING

* VIDEO KONFERANS

* MOBILITY


bi2.png


Cisco Servis Tabanlı Ağ Mimarisinin bir uzantısı olan Cisco Bütünleşik İletişim Çözümü (Cisco Unified Communications), gerçek zamanlı iletişim için açık ve esnek bir platformdur. Bu sistem IT bilgi ağını, servis dağıtıcı platformu olarak kullanarak çalışanların doğru kaynaklara hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Cisco Bütünleşik İletişim Çözümü, IP tabanlı telefon servislerinin yanı sıra ses, görüntü ve data iletişimini tek bir sistem üzerinde kesintisiz olarak entegre etmekte ve Cisco Bütünleşik İletişim Çözümü, ağ üzerinde yarattığı akıllılık sayesinde iş yaşamının günlük akışını sadeleştirmektedir.

Bilgi Birikim Sistemleri tarafından sunulan Bütünleşik İletişim Çözümleri'nin temelinde, sektör lideri Cisco'nun iletişim portföyünde yer alan ürünler, uygulamalar ve özellikler yer almaktadır.


bi3.png

bi4.png