Bilgisayar Bakım ve Onarım Hizmeti

BAKIM ANLAŞMALARI

​Sisteminiz ile ilgili konularda tek yetkili oluyoruz!

Sisteminizin sorunsuz bir şekilde yönetilmesini veya sorunlarınızın zamanında çözülmesini sağlamak 365gün güvende olmanın en iyi yoludur. Hzılı ve kaliteli servisin yüksek öneme sahip olduğunu bilen BBS Teknik Destek Bölümü işinde uzman, gerekli eğitimi almış teknik kadrosuyla hizmet veriyor. Kurumların sistemlerinin periyodik kontrollerinin yapıyor arıza halinde taahhüt edilmiş zaman dilimleri içerisinde müdahale edilerek mevcut problemin giderilmesi için 7/24 destek sağlıyoruz. Bu çerçevede imzaladığımız Bakım Anlaşması ile sisteminiz ile ilgili tüm konularda tek yetkili oluyoruz. BBS Teknik Destek Bölümü teknik desek ihtiyacınıza cevap vermek için bilgisayar parkınızın büyüklüğüne bakmıyor.

 

BBS'nin sağladığı bakım anlaşmaları 2 temel tipten oluşuyor;

 

Sınırsız Destek Anlaşması; Sahip olduğunuz bilgi işlem parkının yıllık bakım sayısıbelirlenerek herhangi bir çağrı sınırı olmaksızın karşılanan destek hizmetidir.

 

Kontörlü Destek Anlaşmas; Bir yıl için çağrı servis sayısı baştan belirlenerekkarşılanan destek hizmetidir. Belirlenen servis hizmetinin aşılması durumunda ise, yapılan ek servisler standart servis fiyatlarından indirimli olarak fatura edilir.

 ​