IBM Depolama

​​​ibmDepolama.png

IBM Flaş Depolama ürünleri işletmeniz için neden en iyi seçenektir?

IBM Flaş Depolama ürünleri, ultra düşük gecikme süresi, uygun maliyet, operasyonel verimlilik, görev açısından kritik öneme sahip güvenilirlik gibi modern, yüksek performanslı depolama gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlandı.

Ayrıca IBM, sektördeki en kapsamlı flaş depolama ürün portföyünü sunar. IBM, depolama ortamlarınıza ve iş yüklerinize uyarlanmış tümü Flash depolama çözümleri sunabilen tek firmadır.

IBM'i seçtiğinizde, flaş ürünleri dayanıklılığı, performans ve sıkıştırmayı kapsayan garantilerle desteklenen, sektör lideri teknolojiyi de elde edersiniz. Ayrıca, müşteri dostu genişletilmiş destek ve bakım programları sunmaktayız.Hibrit Depolama

Şu anda ve gelecekte gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır

Hibrit depolama nedir?

Yazılım tanımlı depolama, hem performansı hem değeri en üst düzeye çıkarmak için tek bir sistemde birden çok depolama ortamının kullanımı gibi yeni ve güçlü yetenekler sağlayarak kurumsal veri depolamasında bir devrim yaratmıştır.

IBM depolama çözümleri, sektörün önde gelen flaş depolama teknolojisi dahil optimize edilmiş çeşitli depolama ortamlarını kullanır. Bu hibrit sistem yapılandırmaları, tümü tek bir çözümde olmak üzere size en yüksek performansı ve en uygun fiyatları sağlar.


IBM hibrit depolama çözümleri uygun bir fiyatla size yüksek performans sunar


Neredeyse sınırsız hibrit yapılandırma seçeneği sunan IBM depolama sistemleri, depolama çözümünüzü iş gereksinimlerinize göre uyarlamanızı sağlar. Artık maliyetleri denetim altında tutarken büyüme ve inovasyona hız katabilirsiniz.

IBM System Storage DS8000 SeriesIBM XIV Storage System ve IBM Storwize ürün ailesi, bugünün ve yarının yüksek hacimli ve yüksek hızlı iş ortamında kuruluşunuzun başarılı olması için tasarlanmıştır.​

IBM hibrit depolama çözümleri

IBM System Storage DS8880

Rakip sistemlere göre daha üstün performans, benzersiz anabilgisayar bütünleştirmesi ve 7/24 kullanılabilirlik sunar. Benzersiz hibrit depolama seçenekleri arasında IBM High Performance Flash Enclosure teknolojisi de yer alır.IBM VERİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ ÜRÜN AİLESİ
- Flaş Depolama
- Yazılım Tabanlı Depolama
- Veri Koruma
- Hibrit Depol
- ManyetiK Bant Depolaması Çözümü

- Depolama Alanı Ağı
- Birleştirilmiş Altyapı