Yazılım Geliştirme

​​​Size özel tasarlanmış yazılım geliştirme projeleri kuruluşunuzun kendine özgü işleyişlerine ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bilgi Birikim Sistemleri, müşterilerinin iş yapış şekillerine en uygun ve yüksek geri dönüş değerinin sağlanacağı uygulamalar geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.İş Birikimi


Ekibimiz ERP ve CRM uygulamalarında kazandıkları iş bilgisi ve tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılayabilmektedir. Özellikler Finans, Stok yönetimi, Tedarik Zinciri, Mobil Satış&Servis ve Müşteri İlişkileri Yönetimi projelerinde görev alan yazılım ekibimiz, danışmanlı tecrübesini özel projelerinize yansıtmaktadır.

Metodoloji

Microsoft uygulama geliştirme metodolojilerini kullanan ekibimiz “Yazılım Geliştirme Hayat” döngüsünü ve proje yönetimini Microsoft “Team Foundation Server” platformu ile desteklemektedir. Firmamız müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama, yüksek performans standartları, ölçeklenebilme, kesintisiz çalışma, kolay kullanımı ve yüksek kaliteli kod üretimi anlayışı içerisinde çalışmaktadır.

Proje yönetimi

Proje yönetiminin başarıyla yapılabilmesi için, müşteri ihtiyaçları ve yazılımla ilgili sistem gereksinimleri baz alınarak Geliştirme Planı hazırlanmaktadır. Proje işleri, yazılım geliştirme ortamı, kaynaklar ve proje takvimi Proje Planında ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Analiz ve Tasarım

Yazılım geliştirme sürecinin ilk aşaması İhtiyaç Analizi'dir. Bu aşamada, geliştirilecek yazılımın işlevsel ve operasyonel gereksinimleri belirlenir. Bu gereksinimler “Yazılım Kapsam Analiz” dokümanları ile belgenir. Ayrıntılı tasarım aşamasında ise, yazılımın ayrıntılı analizi yapılarak, ekran tasarımları görsel olarak hazırlanır ve dokumana dahil edilir. Ayrıca veritabanının yapısı veritabanı yapısı deseni’de tasarlanarak analiz dokümanına eklenir.

Yazılım kalitesi

Yazılım geliştirme testi aşamasında, gerçeklenen her yazılım birimi, diğer birimlerden bağımsız olarak izole birim testinden geçirilir. Bu test sırasında, Test Kontrol Listesi hazırlanır ve uygulamanın bu listedeki kriterlere uygunluğuna bakılır. Geliştirilen yazılım ürünleri, müşteri ile birlikte de gözden geçirilir. Bu sayede müşteriden geliştirme faaliyetleri devam ederken geri besleme alınır ve müşterinin de geliştirme sürecine katılması sağlanır.​


merck.jpg
​​
0eabb8e7ce6342d6b8058ce72c5156bb_kastamonuentegre.jpg


allianz-logo-690DDAC506-seeklogo.com.png

Igdas_logo.png
​​​ ​