BBS Network İzleme Hizmeti

Bilgi Birikim Sistemleri Network Operasyon Merkezi (NOC)

​BBS 7x24 Network İzleme Hizmeti

Bilgi Birikim Sistemleri, 26 yıllık sistem entegratörü geçmişine uygun olarak çalışmakta olduğu müşterilerine, şirketlerinin IT altyapı yönetimini kolaylaştırmak amacıyla 7x24 Network İzleme Hizmeti sunmaktadır.

Gerekli altyapının kurulumu ve izleme personel organizasyonu BBS bünyesinde hazırlandığı için

7x24 Network İzleme Hizmetimiz sizlere kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Verilerin bulunduğu sistem ve network altyapıları sürekli olarak BBS Network İzleme Ekibimiz tarafından izlenmekte, gerekli durumlarda (performans kaybı, arıza ve sorun durumunda)  müşterilerimize anında bilgi verilmektedir.
btmusteriNOC.png

Ayrıca ekibimiz gerekli aksiyonları kısa sürede alarak IT sistemlerinizi ve şirketinizin iş sürekliliğini sağlamanıza yardımcı olmaktadır. ​


• IT altyapınızda bulunan Firewall, Router, Switch, Access point, server, sanallaştırma, uygulama ve servisleriniz BBS Network İzleme Ekibi tarafından izlenmektedir.


• Uzman BBS NOC ekibimiz, izleme sistemlerini sizin için özelleştirerek alarm dashboard’ları ile network bileşenleri, intrenet bağlantılarınızı ve performans değerlerinizi 7x24 izlemektedir.


• BBS NOC ekibimize mail, telefon ile ulaşabilirsiniz.


• BBS Network İzleme Hizmetlerimiz, 7x24 veya 5x8 izleme seçenekleriyle network, sistem ve servisleriniz için proaktif bir yaklaşım sergilemektedir. BBS 7x24 Network İzleme Hizmeti gibi BBS 7x24 SIEM İzleme Hizmeti de BBS Yönetilen Hizmetleri’nin temel fonksiyonlarındandır. ​