İş Uygulamaları IBM

​​​İŞ UYGULAMALARI - IBM

1998 yılından itibaren IBM Çözüm Ortağı olan BBS; Kurumların verimliliklerini artıran ve maliyetleri düşüren işbirliği uygulamaları, bilgi paylaşımı, iş akışları ve iş süreçleri, doküman, arşiv ve içerik yönetimi, kimlik ve erişim yönetimi gibi konularındaki ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık ve bakım-destek hizmetleri verir.

Neden IBM YAZILIMLARI?

• IBM Yazılımlarının ardındaki itici güç uzmanlıktır. İş uzmanlığı, donanım ve teknoloji uzmanlığı, sektör uzmanlığı, sistem uzmanlığı, vb. alanlarında IBM benzersiz bir deneyime ve bilgi birikimine sahiptir; bu sayede, gereksinimlerinizi anlayıp gerçek sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

• IBM Yazılımları değişim için geliştirilmiştir. Bu yazılımlar açık yazılımlardır. Kolayca bütünleştirilebilir ve esnektir. Halihazırda sahip olduğunuz uygulamalarla birlikte çalışır ve gelecek için hazırdır.

• IBM Yazılımları kullanıma hazırdır. Son derece güçlüdür ve gereksinimlerinizi karşılayacak biçimde ölçeklenebilir. Dünya çapında sayısız uygulamada bu özellikleri kanıtlanmıştır. Küçük bir hukuk firması, orta ölçekli bir banka veya büyük bir ilaç şirketi... Bunlardan hangisi olursanız olun, çeşitli hizmetlere ve desteğe dayalı olan IBM Yazılımları en büyük güçlükleri aşmanıza ve yeni fırsatlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.​digital-business-automation-sales-foundations.png