DynamIcs 365

​​​​​​​

DYNAMICS 365 (MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ)​


Dynamics 365 nedir?

Dynamics 365, kurumunuzun tamamını işletmenize ve öngörücü, yapay zeka odaklı görüşler aracılığıyla daha iyi sonuçlar sunmanıza yardımcı olan bir akıllı kurumsal uygulamalar kümesidir.​


Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri memnuniyetini ve sadakatini besleyen faaliyetlerin düzenlenmesinde, pazarlama aktivitelerinden tam verim alınmasında, maliyetlerin düşürülüp karlılığın arttırılmasında kritik bir rol oynar.

CRM çözümleri, pazarlama otomasyonu, müşteri hizmetleri ve satış gücü otomasyonu yoluyla yatırımın geri dönüşünü sağlar. Her seferinde etkileyici müşteri deneyimi sağlar. Microsoft Dynamics 365, her müşterinizi mutlu müşteriye dönüştürmenize yardımcı olur. 

 

Microsoft Dynamics 365, kurum içinde ve bulutta özgün iş gereksinimlerinizi karşılayan CRM çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, müşteri ilişkilerinizi mobil cihazlarınızdan yönetmenizi mümkün kılan mobil CRM uygulama ve platformları ile sosyal medyadan alınan veri ve raporları doğrudan CRM uygulamanıza tümleştiren araçları da sağlamaktadır.​

Microsoft Dynamics 365 sunduğu geliştirilebilir XRM altyapısıyla özel çözümlere sahip olmanızı sağlarken, standart iş süreçlerinizi destekleyici modüller de sunmaktadır.


SATIŞ: Müşteri İlişkileri Yönetim sisteminiz, işin “tahmin” boyutunu ortadan kaldıran bir rehberlik ortamında, yoldayken bile ekibinizle işbirliği yapmanızı mümkün kılan paylaşma yetenekleri ve gerçek zamanlı hesap verileri, haberler, sosyal etkinlikler ve bağlantı bilgilerine sahip iş süreçleriyle öne çıkmanıza olanak tanımaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ / SERVİS : Üstün müşteri hizmetleri, içeriden başlar, dışa doğru gelişir. Microsoft Dynamics 365 sahip olduğu iş akışı altyapısıyla hem müşteri şikayetlerinin çözümü hem de memnun müşteri oluşturabilmek için gerekli altyapıyı size sunar.

PAZARLAMA : Microsoft Dynamics 365, müşterilerinizi daha iyi anlamanızı sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz kavrayışı kazandırır. Güçlü davranış ve pazarlama analizleriyle müşterilerinizi kolayca hedefler, bölümlendirir, nelere ilgi duyduklarını anlar, doğru zamanda doğru mesajlarla kendinize çekebilirsiniz.

sales.jpg Satış: Müşteri bilgilerinizi CRM’de takip ederek kurumsal hafıza oluşturabilir, aday müşteri, fırsat yönetimi ve  müşterilerinizle yapılan tüm ticari ilişkinizi yönetebilirsiniz.​

marketing.jpgPazarlama: Müşteri değer segmentasyonunuzu oluşturarak başarılı kampanyalar planlayabilir, dinamik pazarlama listeleri oluşturarak müşteri etkişeminizi sürdürebilirsiniz.

customerservices.jpg Customer Service:  Çağrı merkezi, ve saha ekiplerinizle müşteri şikayet ve problemlerinizi hızlıca yönetebilir, karar destek sistemi olarak kullanabileceğiniz verimli raporlar türetebilir ve müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.​


crm-satis-ve-pazarlama1.png


Bazı Dynamics 365 Referanslarımız:​​


image001kopya.jpg​​


​​