​​​​Sharepoint_Logo.png

SharePoint Portal Server

Sharepoint Server, Microsoft tarafından geliştirilen döküman paylaşımı ve versiyonlarının kullanımını sağlayan gelişmiş bir içerik yönetim sistemidir.


Sharepoint herhangi bir döküman üzerinde  birden fazla kişinin çalışmasına imkan sağlar. Sayfa üzerinden check-in ve check-out yapısı ve versiyonlama ile stabil bir çalışma alanı sağlar.

Sharepoint içerisinde barındırdığı hazır bileşenler sayesinde “Ör: Team Site (Takım Sitesi)” kullanıcıların ortak bir platform üzerinde bilgi paylaşımı, takvim, anket, görev tanımlamaları, iş akışları, tartışma gibi imkanlar sağlanmaktadır.


SharePoint’in kullanım alanları

Sharepoint ile dosya paylaşımı yapabilir, takvimler paylaşabilir, içerik yönetimi yapabilir (Kurumsal ve Web), depolama yapabilir, iş akışları (workflow) tanımlayabilir, çalışan yönetimi ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Şirket içinde kullanılan tüm bilgilerin son kullanıcı için kullanımı çok basit olan arama motorları aracılığıyla veya kategorileştirilmiş ya da özelleştirilmiş görünümler ile kolayca ulaşılabilir hale getirilmesi de Sharepoint’in en büyük avantajlarından sayılabilir.

Sharepoint_NewWay.PNG

​​
Bazı SharePoint referanslarımız; 


gsk_logo.png

onurair_logo.png

ikea_logo.png

atasay_logo_new.png
tei_logo.pngsaglik-bakanligi-logo.png

ermetal-logo.jpg
mey_logo1.png

cagdas_logo.png


​​