Teknik ServisTeknik Servis
Hizmetler |
Teknik Servis
Lenovo Yetkili Garanti Merkeziyiz

Teknik Servis

BBS, Lenovo iş bilgisayarları için Yetkili Servis Merkezi olarak uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Müşterilerimizin bilgisayarlarında karşılaştıkları her türlü teknik sorunu çözmek için donanımlı bir teknik ekip ve geniş bir yedek parça stoğuna sahibiz. Ayrıca, şirketimizin uzman teknik personeli, PC ve notebooklara dair tamirat, parça değişimi, imaj hazırlama, işletim sistemi yükseltme gibi çeşitli hizmetleri yerinde ve hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak teknolojiye yatırım yapmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizin cihazlarının verimliliğini artırarak iş süreçlerini sorunsuz bir şekilde yürütmelerini sağlamaktayız. Ayrıca, Lenovo iş bilgisayarları için yetkili garanti merkezi olarak, cihazların garanti süreçlerinde de müşterilerimize destek olmaktayız.

Aşağıda belirtilen Teknik Servis Hizmetlerini BBS Merkez ofiste ve yapılacak anlaşmaya bağlı olmak üzere Müşteri Yerleşkesinde de gerçekleştirebilmektedir.
  • PC/Notebook Tamir
  • PC/Notebook parça değişim ve yedek parça temini
  • PC/Notebook RMA süreci
  • PC/Notebook imaj hazırlama ve imajlama uygulanması
  • PC/Notebook OS upgrade işlemleri

Bilgi Birikim Sistemleri olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman ön planda tutuyoruz. Doğru çözümü sunmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Yaptığımız işleri sizinle paylaşmak ve sizin için doğru çözümleri sunmak için lütfen izin verin size ulaşalım. Bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.
İletişim Formu
Güvenlik Kodu
GÖNDER