Herkes için Daha Akıllı Teknoloji Vizyonu Sunuyoruz

Lenovo

Bilgi Birikim Sistemleri, IBM Think Serisi ürünlerin satış ve satış sonrası destek hizmetlerini 1999 yılında vermeye başladı. 2005 yılında ürünler Lenovo markasına dönüştü. BBS, o tarihten itibaren Lenovo donanım tedariki olup, aynı zamanda garanti servis hizmetleri vermektedir. Bu konuda hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla 2014 yılında Lenovo markasına özel iş birimi kurmuştur.

BBS, “Platinum Partner” ve “Kurumsal Yetkili Servis Çözüm Noktası” olarak Lenovo Think markalı kurumsal ürünlerin satış ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir. Müşteri ihtiyaçlarını analiz edip, buna göre en uygun çözümü sunan bir yapıya kavuşarak rakiplerinden farklılaşmıştır.

KURUMSAL ÜRÜNLER

  • Dizüstü Bilgisayarlar
  • Masaüstü Bilgisayarlar
  • İş İstasyonları
  • Tabletler
  • Aksesuarlar

HİZMETLER

Demo Tedarik Hizmeti: BBS olarak kurumsal ürün ailesi güncel ürünlerden oluşan demo setleri oluşturmakta ve bunları müşterilerin incelemesine sunmaktadır. Yeni ürünlerin satışa çıkması ile demo setleri güncellenmekte, müşterilerin talep ve ihtiyaçları için en doğru çözüm sunulmaktadır.

Stok Yönetimi Hizmeti: Proje içeriğine bağlı olarak oluşabilecek ihtiyaçları müşterilerimizle ortak belirleyip anlaşmalı ürünlerden belirlenen miktarda stok bulundurma hizmetidir. Acil ihtiyacın oluşması durumunda “özel siparişle tedarik edilmesi” planlanan ürünlerde tedarik süresinin kısaltılması amaçlanmaktadır.

Müşteriye Özel Sipariş Portali: Çerçeve anlaşma ile belirlenmiş ürünlerin siparişi, takibi ve raporlanması için o müşteriye özel BBS web portalidir. Kurumun belirlediği kişiler tanımlanır ve sadece bu kişilerin işlem yapması sağlanır. Siparişlerin tek bir noktadan takip edilmesi ve detaylı raporlanması ile müşteri iş süreçleri ve takibi kolaylaşmaktadır.

İmaj Oluşturma ve Etiketleme Hizmeti: Müşterinin sağladığı imaj dosyasının satın alınan ürünlere kopya edilerek hazır hale getirilmesi ve isteğe bağlı olarak müşterinin ilettiği Asset etiketlerinin ürünlere monte edilmesi işidir. Bu sayede müşteri yükü azaltılmış ve iç kullanıcılara daha hızlı hizmet sağlamış olacaktır.

Yerinde Çözüm Hizmetleri: Servis Merkezli veya Yerinde Servis Garantili olarak alınan ürünlerde “garanti” belirtilen süre içinde sadece müdahaleyi kapsamaktadır. Çözümün uzaması veya yedek parça tedarikinin gecikmesi gibi durumlarda müşterilerin işleri olumsuz etkilenecektir. Bu sürecin en aza indirilmesi için anlaşmalı ürünler belirlenip, bu ürünlerin stokta yedek tutulması ve ihtiyaç anında teknik servis hizmeti ile ürün değişimi sağlanmaktadır. Ayrıca “ikame ürün” gibi ek seçenekler de hizmete eklenebilir.

Özel Talepler: Yukarıda belirtilen hizmetlerin dışında müşteriye özel ihtiyaç olması durumunda proje olarak değerlendirilebilir ve en uygun çözüm sağlanabilir.

Yedek Parça Havuzu: Kuruluşundan bugüne edinilen bilgi-birikim ve tecrübeye dayanarak seçilen ürünlerle yedek parça havuzu oluşturulmuştur. Bu sayede onarım süresi kısaltılmakta ve müşteriye katma değerli hizmetler sağlanmaktadır.

Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.

    Bize Ulaşın!