AdobeAdobe
Yazılım Çözümleri |
Adobe
Adobe ile Milyonlarca Kişiselleştirilmiş Deneyimi Hayata Geçirin

Adobe

Adobe; grafik tasarım, web tasarım, mobil uygulama, video ve fotoğraf düzenleme alanlarında her ölçekten bireysel ve kurumsal kullanıcıya uygun yaratıcı araçlar ve çözümler sunar. Pazarlama ve belge yönetimi alanında da esnek ve kapsamlı çözümler sunan Adobe, kullanım hacmini her geçen gün daha da artırmaya ve lider olduğu alanda piyasaya yön vermeye devam etmektedir.

Adobe, ekiplerin iş süreçlerine yönelik ortak çalışma alanları, proje paylaşımları ve bağımsız yerleşke özgürlüğü sağlayan mobil yazılımlarla kullanıcılara diledikleri yerden çalışmaya devam etme imkanı sunan eksiksiz bir çözüm yelpazesine sahiptir. Adobe'nin kullanıcılara sunduğu yaratıcı çözümler, birçok lisans ve uygulamanın yer aldığı bir paket halinde ya da tekil lisans olarak tercih edilebilir.


Adobe Creative Cloud
Tüm yaratıcılığınız tek bir pakette buluştu.
CCT kullanarak pro aktif bir şekilde
projelerinizi yönetin
 
Photoshop
Literatürde yer edinmiş
fenomen photoshop hayatınızdaki
dijital kesitleri düzenleyip, animasyon
ve grafik tasarıma kadar her bir alanda destek olur.
Premier Pro
Tüm film,
TV ve web projeleriniz
için mükemmel
çözümler sunan
Premier Pro ile videolarınızı düzenleyebilirsiniz.
Acrobat DC PDF'lerinizi düzenleyin, birleştirin ve hatta yorum ekleyin, güvenli bir şekilde ekip arkadaşlarınıza KVKK bir şekilde paylaşın.
Illustrator Logodan illüstrasyona, broşürden ambalaj tasarımına kadar tüm grafik tasarımlarınızda sağ kolunuz olan Illustrator ile yaratıcılığınız sınır tanımıyor.
InDesign
Indesign ile basılı ve dijital ortamlar için harika mizanpajlar tasarlayabilir, muhteşem grafik tasarımlara imza atabilirsiniz.

Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER