Yönetim ve Satış Kadromuz ile Tanışın

Yönetim ve Satış Kadromuz

  • Genel Müdür
  • Genel Müdür Yardımcıları
  • Mali ve İdari İşler Müdürü
  • İş Uygulama Müdürleri
  • Teknik Destek Müdürü
  • İş Geliştirme Müdürleri
  • Kurumsal Satış Yöneticileri
  • Yönetim İş Geliştirme Danışmanı
  • Digital Teknolojiler Müdürü
  • İnsan Kaynakları Müdürü
bsayin

Bekir Alp Sayın

Genel Müdür

1967 Tokat doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında Bilgi Birikim Sistemleri’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı. ​​​

lkargi

Levent Kargı

Genel Müdür Yardımcısı

1966 Ankara doğumlu. İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.​​

slymert

Süleyman Mert

Genel Müdür Yardımcısı

1965 İstanbul doğumlu. Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.​

skaraormanli

Serdar Karaormanlı

Mali ve İdari İşler Müdürü

1967 İstanbul doğumludur. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı. İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Muhasebe ve Denetim Yüksek lisansı ile İşletme Yüksek Lisansı (NBA) yaptı. İş kariyerinde birçok kuruluşun Mali ve İdari İşler Bölümü'nün yapılanmasında yer almış olup halen birçok kuruluşun Mali Danışmanlık hizmetlerini ve Finans bölümlerinin yöneticiliğini yapmaktadır. 1993 senesinden 2009 senesine kadar BBS’ne mali ve finans konularında dışardan hizmet veren bölüm müdürümüz, 2009 senesinden itibaren tam zamanlı olarak kuruluşumuzun Mali ve İdari İşler Bölümü'nü yönetmektedir.

Bora KARADAĞ

Bora Karadağ

İş Uygulamaları Müdürü - Microsoft

1982 yılında İstanbul’da doğdu. Önce İstanbul Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı, ardından Anadolu Üniversitesi’nde İşletme eğitimi aldı. Sektöre 2003 yılında Dites firması ile Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak başladı. Dites-BBS ortaklığı ile Türkiye ve Romanya’daki ERP projelerinde ERP Danışmanı olarak görev aldı. 2005 yılında BBS’de göreve başladı. Sırasıyla; ERP Danışmanı, CRM Danışmanı, CRM Takım Lideri, İş Uygulamaları Müdür Yardımcısı - Microsoft, Yazılım İş Geliştirme Müdürü - Microsoft görevlerinde yer aldı. 2022 yılı Eylül ayından itibaren İş Uygulamaları Müdürü - Microsoft olarak çalışmakta ve Yazılım İş Geliştirme Müdürü - Microsoft görevine vekaleten devam etmektedir.

mmutlu

Müjdat Mutlu

İş Uygulamaları Müdürü - IBM

1975 Balıkesir doğumlu. 21 yıldır BT sektöründe olup Turkcell, IBM gibi şirketlerde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Bölümü'nden mezun. Bilgi Birikim Sistemleri’nde IBM İş Uygulamaları Müdürü olarak çalışmaktadır.

gaydin

Gökhan Aydın

Teknik Destek Müdürü

1971 Merzifon doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun. 1992 yılında BBS’nin kuruluşunda Kurucu Ortak olarak yer aldı.

ddeliler

Duygu Deliler

Yazılım İş Geliştirme Müdürü

1989 Gaziantep doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra Sabancı Üniversitesi Kültürel Çalışmalar bölümünde tam burslu olarak yüksek lisansını tamamladı. Profesyonel iş hayatına 2014 yılında ve Bilgi Birikim Sistemleri’nde Microsoft Lisanslama Uzmanı olarak başladı. Sonrasında sırasıyla Microsoft İş Geliştirme Uzmanı ve IBM İş Geliştirme Uzmanı ve IBM Yazılım İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. 2023 Temmuz ayından itibaren hem IBM hem de Microsoft birimlerinden sorumlu olacak şekilde Yazılım İş Geliştirme Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

gkaya

Gökhan Kaya

İş Geliştirme Müdürü - Server & Storage

1984 İstanbul doğumlu. Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde okudu. 2011 yılında KoçSistem ile sektöre adım attı. KoçSistem’deki Sistem Uzmanlığı görevinden sonra Bilgi Birikim Sistemleri’nde 7,5 yıl Bilgi Sistemleri Uzmanı olarak görev aldı. Bu görevinden 2019 yılında ayrılıp KoçSistem’de 1,5 yıl Kıdemli Çözüm Yöneticisi olarak çalıştı. 2020 Eylül ayından itibaren Bilgi Birikim Sistemleri’nde Server & Storage İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir.

mbulut

Murat Bulut

İş Geliştirme Müdürü - Lenovo

1982 Siirt doğumlu. Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. Casper Bilgisayar Sistemleri'nde sırasıyla destek, ardından satış biriminde görev aldıktan sonra HP Bilgisayar Sistemleri'nde Kurumsal Destek Uzmanı olarak görev aldı. Bilgi Birikim Sistemleri'nde 2012 yılında Teknik Uzman olarak görevine başladı. 2015'ten 2019'a kadar Lenovo Ürün Yöneticisi olarak çalıştı. Mart 2019'dan bu yana Lenovo İş Geliştirme Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

ahmethan gökçay

Ahmethan Gökçay

İş Geliştirme Müdürü - Teknik Hizmetler

1968 Samsun/Bafra doğumlu. Tüm eğitim hayatını İstanbul’da tamamlayıp Yıldız Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden Ocak 1990’da mezun olmuştur. İş hayatına 1989’ta Microsoft ilk distribitörü Mikroyazılım şirketinde başlamış, sırasıyla Arena Satış Yöneticiliği, Logosoft Gn.Md.Yrd. (1992-2009), Linkplus İş Birimi Yöneticiliği (2010-2016), Barikat Satış Müdürlüğü yapmıştır. Nisan 2018 tarihinden itibaren BBS Teknik Hizmetler’den sorumlu İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmaktadır.

abdullah erkul

Abdullah Erkul

İş Geliştirme Müdürü - Network

1983 Bayburt doğumlu. Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Ünivers​itesi’nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladı. 2007 - 2010 yılları arasında Bimel Network bünyesinde Sistem Mühendisi, 2010 - 2015 yılları arasında Proline Bilişim A.Ş bünyesinde Network Mühendisliği, 2015 – 2017 yılları arasında NETAŞ A.Ş. International bölümü bünyesinde Network Solutions Architect görevlerinde yer almıştır. Temmuz 2017 itibariyle Bilgi Birikim Sistemleri’nde Network İş Geliştirme Yöneticisi olarak şirket bünyemizde çalışmaya başlamıştır.​ 2019 itibariyle görevine Network İş Geliştirme Müdürü olarak devam etmektedir.

Engin ŞEREF

Engin Şeref

İş Geliştirme Müdürü - Bilgi Güvenliği

1979 Mersin doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamladıktan sonra, 2004 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik bölümünden mezun oldu. Profesyonel iş hayatına Eastnets’te Güvenlik Çözümleri Uzmanı olarak başladı. Sırasıyla Seri Bilgi Teknolojileri, İntellect, Asay, Telcoset, Teknoser’de network ve güvenlik alanlarında presales ve danışman rollerinde görev aldı. Son olarak da 7 yıl boyunca Prolink’te Teknik Müdür olarak çalışmış ve post-sales ve pre-sales ekiplerini yönetti. Mart 2022’den beri Bilgi Birikim Sistemleri’nde Bilgi Güvenliği İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmaktadır.

eyetis

Ekrem Yetiş

Teknik Çözümler Yöneticisi

1982 Salzburg, Avusturya'da ddu. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü' bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri'nden mezun oldu. Yüksek lisans öğrenimini Sakarya Üniversitesi Bilişim Sistemleri Bölümü'nde tamamladı. 2010 Aralık ayından itibaren Bilgi Birikim Sistemleri bünyesinde sırasıyla Sistem Mühendisi, Network Mühendisi ve Network Projelerinden Sorumlu Teknik Destek Müdür Yardımcısı görevlerinde yer aldı. 2020 yılından itibaren Bilgi Birikim Sistemleri'nde Teknik Çözümler Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

atemur

Armağan Temur

Kurumsal Satış Yöneticisi

EGSA Bilgisayar’da Mağaza Sorumlusu olarak 1984 yılında sektöre adım attı. CPI Bilgisayar’da Satış Sorumlusu olarak çalıştı. Aralık 2001’den beri Bilgi Birikim Sistemleri’nde Kurumsal Satış Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Aynur ÖLÇER

Aynur Ölçer

Kurumsal Satış Yöneticisi

Profesyonel iş hayatına 1999’da Tepum Bilgisayar A.Ş ile başladı. BİMEL Elektronik’in ardından Nisan 2008’den itibaren Bilgi Birikim Sistemleri’nde çalışmaya başladı ve 2008’den bu yana Finans ve Sigorta sektörlerinde Kurumsal Satış Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

ebir

Erdal Bir

Kurumsal Satış Yöneticisi

1974 Samsun doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümleri'nde okudu. 1999 yılında Samsun'da bilgisayar firması kurarak sektöre adım attı. 2003 yılı Kasım ayında Bilgi Birikim Sistemleri'nde Teknik Servis Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. 2005 yılında Bilgi Birikim Sistemleri'ne bağlı Netaş Çağrı Merkezi Yöneticiliği yaptıktan sonra 2007 yılında satış departmanında Kurumsal Satış Yöneticisi olarak çalışmaya devam etti.

Reyhan GÜLSOY

Reyhan Gülsoy

Kurumsal Satış Yöneticisi

1997 yılında Sakarya Üniversitesi İthalat İhracat Bölümü'nden mezun oldu. 1999 yılında sektöre Galaksi Bilgisayar'da Satış Asistanlığı ile başladı. 2000 -2006 yılları arasında Turkuaz Bilgisayar'da  Müşteri Temsilcisi olarak görev aldı. 2007 yılından itibaren BBS'de Kurumsal Satış Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

ttufan

Turgay Tufan

Kurumsal Satış Yöneticisi

1987’de İstanbul’da doğdu. Kültür Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde MBA yaptı. Profesyonel iş hayatına 2011 yılında başladı. 2015’ten beri BBS’de Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

myigit

Metin Yiğit

Kurumsal Satış Yöneticisi

1987 yılında Erokom A.Ş’de sektöre adım attı ve 31 yıl boyunca satış departmanında çeşitli görevlerde bulundu. 2019 yılında firmanın kapanması ile birlikte Temmuz 2019’da Karma Bilişim Teknolojileri’nde Satış Yöneticisi olarak göreve başladı. Ağustos 2021’den itibaren Bilgi Birikim Sistemleri’nde Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

kelmas

Karin Elmas

Kurumsal Satış Yöneticisi

1976 İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü'nden mezun oldu. İlk IT sektörü tecrübesini bir yazılım şirketinde özel uygulama satışçılığı ile başladı. Sistem entegratörü tecrübesi ise 2005 yılında Bilgi Birikim Sistemleri’nde başlayarak 10 yıl devam etti.

Farklı IT şirketlerinde çalışma hayatına devam ettikten yaklaşık 7 yıl sonra 2023 Ocak ayında tekrar Bilgi Birikim Sistemleri Kurumsal Satış Yöneticisi olarak göreve başlamıştır.

oktaysukur

Oktay Şükür

Yönetim İş Geliştirme Danışmanı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü'nden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına 1991 yılında TÜBİTAK - Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde Yazılım Uzmanı olarak göreve başlamıştır. Çeşitli Kurum ve Kuruluşlarda çalışmış, son olarak IBM'de Yazılım Bölümü-ECM Satış Yöneticiliği görevinden ayrılıp Şubat 2011'den itibaren Bilgi Birikim Sistemleri'nde Yazılım İş Geliştirme Müdürü-IBM olarak görev almıştır. 2020 Temmuz ayı itibariyle Yönetim İş Geliştirme Danışmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

hciftci

Hakan Çiftçi

Digital Teknolojiler Müdürü

1968 Malatya doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi MYO Elektronik, Bilgisayar Programcılığı Bölümleri ile Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun. 2005 yılında BBS’ye katıldı ve Kurumsal İş Uygulamaları Bölümü’nün kuruluşunda yer aldı. İş Uygulamaları Müdürü - Microsoft olarak görevine devam etti. ​Eylül 2022 itibariyle Digital Teknolojiler Müdürü olarak çalışmaktadır.

ogozudok

Oktay Gözüdok

İnsan Kaynakları Müdürü

İstanbul'da doğdu. Galatasaray Lisesi'nin ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. İş hayatına Tekfen İnşaat'ta İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı olarak başladı. Sonrasında LC Waikiki ve Çelebi Holding'de İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev altı. Kayı İnşaat'ta İş Geliştirme Müdürü olarak devam ettiği kariyerine, Yıldız Holding ve Saruhan Holding'de  İhracat Satış Müdürlüğü pozisyonlarını ekledi. 2012-2020 yılları arasında Kayı Holding'de İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak görev yaptı. 1 Nisan 2022 tarihinden bu yana Bilgi Birikim Sistemleri'nde İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaktadır.