HPE Greenlake ÇözümleriHPE Greenlake Çözümleri
Çözümler |
HPE Greenlake Çözümleri
Uygulamalarınızın ve Verilerinizin Olduğu Her Yerde Bulut Deneyimini Keşfedin

HPE Greenlake Çözümleri

Dijital dönüşüm çağında her zamankinden daha hızlı hareket etmek ve değişime daha hızla uyum sağlamak gerekiyor. Kurumların hızlı hareket etmesi için gereken çevikliği ve finansal esnekliği HPE GreenLake ile elde edebilirsiniz. Uygulamaların ve verilerin yaklaşık %70'i hâlâ kurum içinde bulunuyorken, HPE GreenLake, uç noktalarınız, ortak konumlarınız ve veri merkezleriniz genelinde bulut deneyimi sunmaktadır.
 

Sonuçları dört şekilde hızlandırın

  • Self servis çevikliği elde edin: Kaynakları kolayca dağıtın, maliyetlerinizi görüntüleyin ve kapasiteyi öngörün; hepsi tek bir sezgisel platformda.
  • Kullanım başına ödeme esnekliğine sahip olun: Ağır ön maliyetlerden kurtulup, pahalılıktan kaçının ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
  • Yukarı ve aşağı ölçekleme: İhtiyaç duyduğunuzda hazır olan ölçeklenebilir kapasiteyle endişelerinizi ve maliyetlerinizi azaltın.
  • Sizin için yönetilir: Tam yönetimli bulut hizmetleriyle BT operasyon yükünü azaltın ve kaynakları serbest bırakın.
HPE GreenLake iş yükleriniz için altyapıyı istediğiniz yerde, kullanım başına ödeme modeliyle yöneterek tamamen uçta, ortak konumlarınızda ve veri merkezinizde hizmet olarak sunar.
 

Nasıl çalıştığını görün

1. İhtiyacınız olan iş yüklerini seçin: Altyapıyı, platformları ve sektöre özel iş yüklerini kapsayan düzinelerce bulut hizmeti arasından seçim yapın.
2. Birkaç tıklamayla şeffaf fiyatlandırma elde edin: Altyapıyı, platformları ve sektöre özel iş yüklerini kapsayan düzinelerce bulut hizmeti arasından seçim yapın.
3. Kullandıkça ödeyin
4. Yer açın; BBS olarak kısa sürede orada olacağız...
 

HPE GREENLAKE AVANTAJLARI

SÜRE
%75oranında dijital 
projeleri kullanıma
süresi kısalması
RİSK
%85oranında daha az
süresi
planstız kestin
MALİYET
%30-40

oranında fazla
tedarik ihtiyacının
ortadan kalkması
kaynaklı CAPEX
tasarufu
DENETİM
%40

oranında BT destek
yükünün
azaltılması ve BT
ekip üretkenliğinin
arttırımı

 
En geniş kurum içi bulut hizmetleri portföyü, hızlı teslimat ve tüketime dayalı deneyim yanı sıra BBS iş birliği ile iş sonuçlarınızı hızlandırın. HPE GreenLake'e dayalı müşteriye hazır çözümler ve BBS deneyimi ile daha hızlı yenilik yapın ve iş ihtiyaçlarınızı karşılayın. Bulut deneyimi sizin için bu kadar basit olacaktır.
 
 
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.


İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER