Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

DYNAMICS 365 İLE PAZARLAMANIZI DÖNÜŞTÜRÜN!

5 Aralık’ta Microsoft iş birliğinde “Dynamics 365 ile Pazarlamanızı Dönüştürün!” Başlıklı toplantımızı Hotel Les Ottomans’ta gerçekleştirdik.

​BBS Genel Müdürü Bekir Alp Sayın’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Artırılmış İnsanlık: Makineler insanların gücünü nasıl artırıyor? başlıklı konuşması ile devam etti.

Anadolu Sağlık Merkezi Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Didem Derindere, Sağlık Sektöründe Veriye Dayalı Yaklaşımlar hakkında değerli misafirlerimizi bilgilendirdi.

Kahve molasının ardından Microsoft Türkiye Dynamics 365 Satış Öncesi Teknik Yöneticisi Rıfat Yavuz ve BBS Microsoft İş Uygulamaları Müdür Yardımcısı Bora Karadağ, Dynamics 365’e Geçiş ve Pazarlama Projesi Örnekleri üzerine bilgilendirici ve keyifli bir oturum gerçekleştirdi.

Tüm değerli misafirlerimize ve desteklerinden dolayı Agi Global’e teşekkür ederiz. ​

IMG 4742

IMG 4732

IMG 4719

IMG 4704

IMG 4695

1

12 Mayıs Cuma günü, Villa Bosphorus’ta, değerli iş ortaklarımız SecHard ve Komtera ile, SecHard’ın bilgi […]

delinea2 rsz

8-10 Mayıs tarihlerinde değerli iş ortağımız Delinea’nın Sheraton Hotel’de düzenlediği Unlocked İstanbul 2023 etkinliğindeydik. IBM Yazılım İş Geliştirme […]

panasonic e1690786716597

Doğru yatırım, doğru iş ortağı ile kurumsal verimi beraberinde getirdi  Panasonic Electric Works Türkiye Information […]