Gündem ve HaberlerGündem ve Haberler
Medya | Gündem ve Haberler |
GURUR DUYUYORUZ!
Gündemimizi ve Medyada Yayınlanan Haberlerimizi Takip Edin

GURUR DUYUYORUZ!

Bilgi güvenliği çözümleri sektörünün önemli üreticilerinden McAfee ve FireEye firmalarının birleşmesiyle yeni bir üretici olarak sektörde yerini alan TRELLIX, tüm dünyadan çözüm ortakları ve müşterilerinin davet edildiği ilk global toplantısı olan Trellix Xpand Live 2022 etkinliğini 27-29 Eylül tarihlerinde Las Vegas'ta gerçekleştirdi.
 
Trellix'in bütün üst yöneticilerinin de katıldığı etkinlikte, yeni döneme ilişkin “Living Security Now” sloganı ile öne çıkartılan strateji ve vizyon katılımcılarla paylaşıldı. İki firmanın birleşmesi sonrası güçlü bir ürün ve çözüm portföyüyle sektörde konumlanan Trellix, yeni döneme ilişkin ürün yol haritasını da detaylı bir şekilde anlattı.
 
Tüm dünyadaki çalışmalarını 3 coğrafi bölgeye göre organize eden Trellix; her bölgede başarı gösteren 4 çözüm ortağına ödül verdi. Şirketimiz de, içinde yer aldığı EMEA (Europe, Middle East and Africa) bölgesinde; yaptığımız çalışmaların karşılığı olarak Disruptor of the Year ödülüne layık görüldü. Büyük gurur duyduk.Bize güvenerek onlara önerdiğimiz Trellix çözümleri ile bilgi güvenliği yatırımlarını yapan tüm müşterilerimize yürekten teşekkür ediyoruz; bu ödül onların bize güveninin sonucudur.