Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

IBM BUSINESSCONNECT 2015

BBS’nin Sponsor olduğu IBM BusinessConnect 2015 İstanbul etkinliği müşteri katılımlarıyla 26 Kasım’da Wyndham – Levent’te gerçekleşti. ​

​26 Kasım 2015 tarihinde Wyndam Grand Levent, İstanbul’da “A New Era: Cognitive Business” teması ve global misafirlerin katılımıyla gerçekleştirilen IBM BusinessConnect 2015 İstanbul etkinliği, iş dünyasının bilişsel anlamda geleceğinin tartışıldığı, çok sayıda IBM çözümünün, demolarının ve partnerlerinin yer aldığı bir teknoloji şöleni sundu.

BBS olarak, önceki yıllarda İçerik Yönetimi ve Sosyal Paylaşım Ağları gibi konuları içeren “Organize İşler” konseptinde katıldığımız etkinlikte, bu yıl “IBM ECM ile Kurumsal İçerik Yönetimi” ve “IBM Security Identity and Access Manager ile Kimlik ve Erişim Yönetimi” konusunularıyla yerimizi aldık.

Şirketlerin verimlerini arttırmak üzere sürekli gelişmekte olan Bulut Bilişim, Social Business, Gerçek Zamanlı Sosyal Analitik, Big Data (Büyük Veri), Business Connections konularının yoğun şekilde ele alındığı etkinlikte ayrıca bilişimin güvenlik ve insan kaynakları gibi alanlarda en etkili şekilde kullanılmasına yönelik gelecek öngörüleri IBM BusinessConnect 2015 katılımcılarının bilgilendiği konular arasındaydı.

IBM Türk Genel Müdürü Isabel Gomez Cagigas’ın A New Era: Cognitive Business konulu konuşmasıyla başlayan IBM BusinessConnect 2015 İstanbul, Peter Korsten ve IBM Küresel İş Hizmetleri Ülke Lideri Yeşim Taşlıoğlu’nun konuşmalarına da sahne oldu. Etkinlik katılımcılarının IBM’in Cloud Softlayer, MW PureApp, Commerce, Social Command Center, Security, IOT Foundation çözümlerinin Demo’larını keşfetme fırsatı kazandığı IBM BusinessConnect ile birlikte bilişim dünyasının liderlerinin işbirliklerini geliştirmeleri bekleniyor.

26IBMConnectBusiness

vmwareodul2

VMware Partner Connect Event 2023, 26-27 Mayıs tarihlerinde İzmir’de gerçekleşti. Etkinlikte düzenlenen ödül töreninde, şirketimiz […]

1683210123832

Değerli üreticimiz HCL Software ile, sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan IDC Türkiye CIO Summit’teyiz!

IMG 8395

24 Mayıs Çarşamba günü, Ada Baro Bahçe Kanlıca’da, değerli iş ortaklarımız Microsoft, TD Synnex, Adobe, […]