Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

IBM CLOUD VE SECURİTY ÇÖZÜMLERİ, ELITE WORLD SAPANCA ETKİNLİĞİMİZ

Değerli iş ortağımız IBM ve değerli misafirlerimiz ile 8-9 Kasım’da Elite World Sapanca‘da gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde IBM Cloud ve Güvenlik çözümlerimizden bahsettik.

​BBS Genel Müdürü Bekir Alp Sayın ve IBM Yazılım Kanalları Müdürü Mehmet Çağrı Elibol’un sunumlarının ardından Dijital İş Otomasyonları çözümlerimiz hakkında bilgilerini ve müşteri deneyimlerini paylaşan konuşmacılarımız IBM Hibrit Bulut Teknik Satış Yöneticisi Gökçen Karasu, Enerjisa Bilgi Sistemleri Uzmanı Hale Dikici ve Avivasa Mobil ve Servis Geliştirme Birim Yöneticisi Ahmet Çağatay Tunalı oldu.
​

Sunumlarımızın ikinci bölümünde Kimlik Yönetimi ve Erişim Yönetimi Çözümlerimiz ile ilgili konuşmacılarımız IBM Güvenlik Yazılımları Satış Yöneticisi Selen Özcam Niron, BBS IBM İş Uygulamaları Müdür YardımcısıAli Malik Gürbüz ve ICBC BT Güvenlik ve Risk Bölümü Müdürü Mehmet Karabıyık oldu.

Öncelikle birlikte projeler yürüttüğümüz Enerjisa, Avivasa ve ICBC’den konuşmacı olarak katılıp proje sürecini biz ve değerli müşterilerimiz ile tüm içtenlikleri ile paylaşan Hale Dikici, Ahmet Çağatay Tunalı ve Mehmet Karabıyık’a, katılım gösteren tüm müşterilerimize; destekleri için IBM, Techdata ve Agi Global ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

2022 Lenovo İş Ortakları Ödül Töreni’nde Kurumsal Müşteri Segmenti – Yılın En Yüksek Ciro Yapan […]

8-10 Mayıs tarihlerinde değerli iş ortağımız Delinea’nın Sheraton Hotel’de düzenlediği Unlocked İstanbul 2023 etkinliğindeydik. IBM Yazılım İş Geliştirme […]

Değerli üreticimiz HCL Software ile, sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan IDC Türkiye CIO Summit’teyiz!