Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

IBM ÇÖZÜM ORTAKLARI TOPLANTISI 2016

Bilgi Birikim Sistemleri, IBM’in her yıl düzenliği ve bir çok çözüm ortağının katıldığı IBM Çözüm Ortakları Toplantısı 2016’da “IBM 2016 Outstanding Analytics Platform” alanında ödül aldı.

ılışta IBM Ülke Genel Müdürü Isabel Cagigas Gomez Kognitif Bilişimin Geleceği ve Önemi hakkında konuşurken toplantı Küresel İş Ortakları Ülke Lideri Oral Turgay Tuntaş moderatörlüğünde devam etti. 

Watson ile başlayan Kognitif dönemin, iş dünyasını nasıl dönüştüreceği ve biz Çözüm Ortaklarının bu süreç içerisindeki stratejilerini konu alan toplantı, IBM Türk çalışanlarının sunumları ile şekillendi.

Yeni dönem ile ilgili görüşlerimizi paylaştığımız ve 2015 yılının başarılı projelerinin ödüllendirildiği toplantıherkesin bir arada olduğu keyifli bir kokteyl ile son buldu.

Bu ödülü kazanmamızı sağlayan; başta projelerimizde bize güvenen ve bizimle ilerlemeyi tercih eden siz şterilerimize, projelerimizin gelişmesinde katkıda bulunan çalışma arkadaşlarımıza ve tabi ki Yazılım & Donanım alanında lider teknoloji üreticimiz IBM’e teşekkür ediyoruz.

Evde kaldığımız dönemde işimizi evden yaptık. İş dışındaki birçok etkinliğimizi de evden gerçekleştirdik. Çocuklarımız okula […]

Bilgi güvenliği çözümleri sektörünün önemli üreticilerinden McAfee ve FireEye firmalarının birleşmesiyle yeni bir üretici olarak […]

27 Eylül Salı günü, Point Otel’de Lenovo iş birliğinde Lenovo Kurumsal Müşteriler Servis Toplantımızı gerçekleştirdik. […]