Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

IBM ÇÖZÜM ORTAKLARI TOPLANTISI 2016

Bilgi Birikim Sistemleri, IBM’in her yıl düzenliği ve bir çok çözüm ortağının katıldığı IBM Çözüm Ortakları Toplantısı 2016’da “IBM 2016 Outstanding Analytics Platform” alanında ödül aldı.

ılışta IBM Ülke Genel Müdürü Isabel Cagigas Gomez Kognitif Bilişimin Geleceği ve Önemi hakkında konuşurken toplantı Küresel İş Ortakları Ülke Lideri Oral Turgay Tuntaş moderatörlüğünde devam etti. 

Watson ile başlayan Kognitif dönemin, iş dünyasını nasıl dönüştüreceği ve biz Çözüm Ortaklarının bu süreç içerisindeki stratejilerini konu alan toplantı, IBM Türk çalışanlarının sunumları ile şekillendi.

Yeni dönem ile ilgili görüşlerimizi paylaştığımız ve 2015 yılının başarılı projelerinin ödüllendirildiği toplantıherkesin bir arada olduğu keyifli bir kokteyl ile son buldu.

Bu ödülü kazanmamızı sağlayan; başta projelerimizde bize güvenen ve bizimle ilerlemeyi tercih eden siz şterilerimize, projelerimizin gelişmesinde katkıda bulunan çalışma arkadaşlarımıza ve tabi ki Yazılım & Donanım alanında lider teknoloji üreticimiz IBM’e teşekkür ediyoruz.

IBMCozumOrtaklariGorsel 02

vmwareodul2

VMware Partner Connect Event 2023, 26-27 Mayıs tarihlerinde İzmir’de gerçekleşti. Etkinlikte düzenlenen ödül töreninde, şirketimiz […]

think1

Bilgi Birikim Sistemleri IBM Think 2023’te! @Orlando  

IMG 8395

24 Mayıs Çarşamba günü, Ada Baro Bahçe Kanlıca’da, değerli iş ortaklarımız Microsoft, TD Synnex, Adobe, […]