Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

IBM FLASH SYSTEM ETKİNLİĞİ

​BBS & IBM işbirliği ile; 26 Mayıs Salı günü Radisson Blu Bosphorus Hotel’de sabah kahvaltısı ve öğle yemeği eşliğinde düzenlemiş olduğumuz, IBM FlashSystem & IBM İş Uygulamaları Çözümleri Etkinliğimizle sizlerleydik.

Bilgi Birikim Sistemleri Genel Müdürü Sn. Bekir Alp Sayın, “Gelin siz de sisteminizde uçtan uca DÖNÜŞÜM SAĞLAYIN! ” sloganıyla yola çıktığımız toplantı gündemine değinerek açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Ardından BBS Yazılım İş Uygulamaları Müdürü Hakan Aydın ve BBS Yazılım İş Uygulamaları Müdür Yrd. Müjdat Mutlu detaylı sunumları ile katılımcılarımızı IBM İş Uygulamaları Çözümleri; Kimlik Yönetim ve Doküman Yönetimi hakkında bilgilendirdiler.

Daha sonra ise IBM Türkiye’den, IBM FlashSystem Satış Yöneticisi Ozan Büyükahraz IBM FlashSystem hakkında detaylı bilgileri ve sonrasında ki demo sunumu ile katılımcılarımızı FlashSystem hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirdi.

Farklı sektörden birçok temsilciyi bir araya getirdiğimiz etkinliğimize katılım oldukça yoğun ve memnuniyet vericiydi.

İnteraktif bir şekilde gerçekleşen, görüşlerini aldığımız katılımcılarımız tarafından içerik ve sunumlar açısından oldukça zengin olduğu ifade edilen etkinliğimize katılan tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.​​

IBM FLASH SYSTEM ETKİNLİĞİ

Delinea Unlocked İstanbul 2023

8-10 Mayıs tarihlerinde değerli iş ortağımız Delinea’nın Sheraton Hotel’de düzenlediği Unlocked İstanbul 2023 etkinliğindeydik. IBM Yazılım İş Geliştirme […]

Microsoft - Adobe Barbekü Etkinliğimiz

24 Mayıs Çarşamba günü, Ada Baro Bahçe Kanlıca’da, değerli iş ortaklarımız Microsoft, TD Synnex, Adobe, […]