Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

İŞ’TE SOSYAL ÜRÜNÜMÜZ FOLLOWX

BBS Sosyal Medya Ürünü olan FollowX’in yeni versiyonunu 27 Ekim Salı günü, İş profesyonelleriyle paylaştı.

Bilgi Birikim Sistemleri Sosyal Medya Ürünü olan FollowX’in yeni versiyonunu 27 Ekim Salı günü, Radison SAS Bosphorus Hotel’de İşprofesyonelleriyle paylaştı. Genel sektörden yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinlikte kurumsal organizasyonlarıİletişim, Sosyal Medya ve Pazarlama yöneticileri güneşli bir İstanbul sabahında kahvaltı eşliğinde bir araya geldi.

BBS Genel Müdürü Bekir Alp Sayın’ın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Sosyal Medya İçerik üreticilerinden Nihan Kayalıoğlu ve Prof. Dr. Ersin Akpınar’ın Sosyal CRM ve Dijital İtibar Yönetimi konulu sunumuyla devam etti.

BBS Kurumsaİş Uygulamaları Bölümü Müdür Yardımcısı Bora Karadağın gerçekleştirdiği canlı demo ile tamamen yenilenmiş FollowX ilk kez izleyenlerle buluştu.

En son versiyon olan FollowX V4 ile kurumlar Sosyal Medya’da pazarlama çalışmalarını iş süreçleriyle entegre ederken, aynı zamanda Semantik dinleme özelliği sayesinde kurumların iletişimde olduğu ya da iletişim kurmak istediği kitlelerle de interaktif ve hızlı bir şekilde temasa geçmesine olanak sağlıyor.  Sosyal CV özelliği ile kişilerin farklı ağlar üzerindeki profillerini entegre bir şekilde sunarak İnsan Kaynakları ekiplerinin istihdam politikalarına uygun adayları değerlendirmelerine de yardımcı oluyor.

Sosyal CRM yapmak ve ilgili ağları iş süreçlerine entegre etmek isteyen organizasyonlar için FollowX tüm katılımcıların beğeni ve takdirlerini topladı.

BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile birlikte, güçlü bir PAM çözümü olan IBM Security® Verify […]

23-24 Kasım’da Elite World Sapanca’da gerçekleşecek olan IDC DX Forum’a Platin Partner olarak katılıyoruz! İş […]