Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

KAMU BİB’22 BİMY’26 BÜTÜNLEŞİK ETKİNLİĞİ

​17-20 Ekim 2019 tarihlerinde yirmi ikincisi düzenlenen “ Kamu-BİB” ile yirmi altıncısı düzenlenen “BİMY” Bütünleşik Etkinliği’nde Stand Sponsoru olmanın ve ödülünü almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiye Bilişim Derneği’nin düzenlediği bu etkinlik, ülkemizde dijital dönüşüm politikalarının tüm sektörler için konuşulduğu bir platform olmuş; kamu, üniversite ve özel sektör bilişim yöneticilerinin ve bu alandaki tüm paydaşların ortak buluşma noktasına olanak tanımıştır.

“Dijital Dönüşümün Farkında mıyız?” ana temasıyla gerçekleştirilen etkinlikte “Bulut Bilişim ve Çağın Altını Verinin Sınır Ötesine Taşan Akışı”, “Bilgi Platformları: Milyar Dolarlık Şirketler Çıkarmak”, “Dijitalleşen Devlette İş Süreçleri ve Kamu Bilişim Merkezleri”, “Yerli ve Milli 5G”, “Dijital Dönüşüm Teknoloji Çözümleri: Yapay Zeka”, “Özel Oturum: Vizyon 2023 Kamu ve Sektör Buluşması” gibi konulara yer verilmiştir.

1a

IMG 8395

24 Mayıs Çarşamba günü, Ada Baro Bahçe Kanlıca’da, değerli iş ortaklarımız Microsoft, TD Synnex, Adobe, […]

vmwareodul2

VMware Partner Connect Event 2023, 26-27 Mayıs tarihlerinde İzmir’de gerçekleşti. Etkinlikte düzenlenen ödül töreninde, şirketimiz […]

1

12 Mayıs Cuma günü, Villa Bosphorus’ta, değerli iş ortaklarımız SecHard ve Komtera ile, SecHard’ın bilgi […]