Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

SİBER TEHDİTLERE KARŞI MCAFEE EKOSİSTEMİ ETKİNLİĞİ

28 Mayıs Cuma günü Hilton Kozyatağı Speedcity’de Mcafee ve Prolink iş birliğinde “Siber Tehditlere Karşı McAfee Ekosistemi” konulu etkinliğimizi gerçekleştirdik.

​McAfee Siber Güvenlik Müşteri Yöneticisi Tayfun Er, Yeni Nesil Tehditlere Karşı Kapsamlı Koruma: McAfee Endpoint; McAfee Sistem Mühendisi Ümit Akkuş, McAfee Veri Güvenliği Çözümleri ile KVKK Uyumluluğu konusundaki bilgilerini misafirlerimiz ile paylaştı.

Sunumların ardından motor sporlarıyla ilgili program ve prodüksiyonlarıyla tanınan Ahmet Özgün ile F1 Pit-Stop Takım Ruhu Aktivitesi’nde misafirlerimizin oluşturduğu takımlar arasında simülasyon yarış arabaları ile turnuva düzenlendi. Kazanan, Gisaş Gemi’den Onurhan Ergelen’in takımı oldu. Kendisini tebrik ediyor, katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

IMG 5089

dfsffdf

IMG 5030

IMG 5021

1683210123832

Değerli üreticimiz HCL Software ile, sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan IDC Türkiye CIO Summit’teyiz!

vmwareodul2

VMware Partner Connect Event 2023, 26-27 Mayıs tarihlerinde İzmir’de gerçekleşti. Etkinlikte düzenlenen ödül töreninde, şirketimiz […]

hpepartner2023haber

17-18 Mart tarihlerinde Antalya’da düzenlenen HPE Partner Kickoff 2023’ten En Başarılı Müşteri Yönetimi ödülümüzü alarak […]