Gündem ve HaberlerGündem ve Haberler
Medya | Gündem ve Haberler |
SİZİ TEKNOLOJİ KONUŞMAYA DAVET EDİYORUZ-IV
Gündemimizi ve Medyada Yayınlanan Haberlerimizi Takip Edin

SİZİ TEKNOLOJİ KONUŞMAYA DAVET EDİYORUZ-IV

24- 25 Kasım'da BBS-DellEMC – VMware – ArmAda iş birliğinde, Sizi Teknoloji Konuşmaya Davet Ediyoruz toplantısının 4.sü, NG Sapanca Wellness & Convention ‘da gerçekleşti.
 
Değerli misafirlerimizin Sapanca'nın tertemiz havasında doğanın ve işin tadını çıkarttığı gezimiz birbirinden önemli konuların paylaşıldığı toplantı ile başladı. BBS Genel Müdürü Bekir Alp Sayın'ın açılış konuşması ile başlayan toplantı, BBS Server & Storage İş Geliştirme Müdürü Hakan Özdem'in “Sizi Teknoloji Konuşmaya Davet Ediyoruz” başlıklı konuşması ile devam etti.
 
Vmware Sistem Mühendisi Yöneticisi Bünyamin Özyaşar, Vmware Cloud Foundation hakkında katılımcılarımızı bilgilendirdi.
 
ArmAdA DellEMC Sistem Mühendisi Kaan Kantarcioglu'nun Hyper Converged Systems – Vxrail hakkındaki konuşmasının ardından Vmware Akdeniz Ülkeleri Kanal Satış Müdürü Sercan Akdemir, Endüstri 4.0'a Dijital Dönüşümün Etkisi üzerine bilgilendirici ve keyifli bir oturum gerçekleştirdi. BBS Server & Storage İş Geliştirme Müdürü Hakan Özdem Vmware EUC Systems ile ilgili bilgilerini katılımcılar ile paylaştı. Son olarak Dell EMC Satış Yöneticisi  Gurur Tanırer DellEMC Data Protection Solutions hakkında bizleri bilgilendirdi.
 
 Her zaman yanımızda olan değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.