Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

SİZİ TEKNOLOJİ KONUŞMAYA DAVET EDİYORUZ-VI

BBS – DellEMC – VMware – ArmAda iş birliğinde, Sizi Teknoloji Konuşmaya Davet Ediyoruz toplantısının 6.sı, Richmond Hotel Sapanca‘da gerçekleşti.

​Değerli misafirlerimizin Sapanca’nın tertemiz havasında doğanın ve işin tadını çıkarttığı gezimiz, birbirinden önemli konuların paylaşıldığı toplantı ile başladı. BBS Genel Müdürü Bekir Alp Sayın’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı, BBS Server & Storage İş Geliştirme Müdürü Hakan Özdem’in “Sizi Teknoloji Konuşmaya Davet Ediyoruz” başlıklı konuşması ile devam etti.

Dell EMC Kıdemli Sistem Mühendisi Sinan Eyidoğan ve Çağlar Özben Dell EMC Hyperconverged ve Compute Çözümleri hakkında katılımcılarımızı bilgilendirdi.

VMware Ağ ve Güvenlik Ürünleri Satış Müdürü Kürşat ÇOBAN’ın VMware NSX & vRNI hakkındaki konuşmasının ardından Dell EMC Kıdemli Sistem Mühendisi Alper Oğuz, Dell EMC Yedekleme Çözümleri üzerine bilgilendirici ve keyifli bir oturum gerçekleştirdi.

Dell EMC Kıdemli Sistem Mühendisi Can Küçük ve BBS Network Çözüm Danışmanı Abdullah Erkul Dell EMC Network Çözümleri ile ilgili bilgilerini katılımcılar ile paylaştı.

Değerli misafirlerimize katılımları için, destekleri için Agi Global’e çok teşekkür ederiz.​

Evde kaldığımız dönemde işimizi evden yaptık. İş dışındaki birçok etkinliğimizi de evden gerçekleştirdik. Çocuklarımız okula […]

Bilgi güvenliği çözümleri sektörünün önemli üreticilerinden McAfee ve FireEye firmalarının birleşmesiyle yeni bir üretici olarak […]

27 Eylül Salı günü, Point Otel’de Lenovo iş birliğinde Lenovo Kurumsal Müşteriler Servis Toplantımızı gerçekleştirdik. […]