Deneyimlerimizi ve Güncel Bilgileri Paylaştığımız
Haberlerimizi İnceleyin

TEKNOLOJİ KONUŞMAYA DAVETLİSİNİZ!

EMC – VMWARE – AVNET ile birlikte gerçekleştirdiğimiz etkinliğmizde farklı sektörlerden birçok IT Yöneticisini bir araya getirdik.

​12 Kasım 2015 tarihinde Raffles İstanbul Zorlu Center’da EMC – VMWARE – AVNET ile birlikte gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde farklı sektörlerden birçok IT Yöneticisini bir araya getirdik.

“Teknoloji Konuşmaya Davetlisiniz! ” sloganıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Bilgi Birikim Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Sn. Levent Kargı toplantı gündemine değinerek açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Daha sonra BBS Server & Storage İş Geliştirme Müdürü Sn. Hakan Özdem, “ Daha Çok Performans, Daha Büyük Veri, Daha Hızlı Yedekleme! ” sunumu ile katılımcılarımızı büyüyen veri ve kurumsal uygulamalarda oluşacak gereklilikler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmesinin ardından EMC Kıdemli Sistem Mühendisi SN. Bahadır Kızıltan, VMware İş Geliştirme Müdürü SN. Ayhan Turan, EMC Sistem Mühendisi Takım Lideri SN. Aret Tunç ve AVNET Teknik Danışmanı SN. Serkan Sevinçoğlu katılımcılarımızla birlikte interaktif bir şekilde sunumlarını gerçekleştirdi.

12Kasim2015RafflesEtkinlik

1

15 Haziran’da, Adess Otel’de, değerli iş ortaklarımız ve değerli misafirlerimiz ile birlikte hem İstanbul’un gürültüsünden […]

1683210123832

Değerli üreticimiz HCL Software ile, sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan IDC Türkiye CIO Summit’teyiz!

delinea2 rsz

8-10 Mayıs tarihlerinde değerli iş ortağımız Delinea’nın Sheraton Hotel’de düzenlediği Unlocked İstanbul 2023 etkinliğindeydik. IBM Yazılım İş Geliştirme […]