Başarı HikayeleriBaşarı Hikayeleri
Hakkımızda | Başarı Hikayeleri |
Uni-Mar Enerji Başarı Hikayesi
İlham Aldığımız ve Bizi Motive Eden Yükselen Değerlerimiz

Uni-Mar Enerji Başarı Hikayesi

BBS danışmanlığında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahip oldu.
 
UNI-MAR,  elektrik enerjisi üretmek ve satmak üzere kurulmuş, yatırımının tamamını özel sermaye kaynaklarınca karşılamış ve Haziran 1999 yılında faaliyete geçmiş enerji yatırımı şirketidir.
 
EPDK‘ nın ( Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ) yasal olarak üretim yapan şirketlerin ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi sertifikasınasahip olmalarını zorunlu hale getirmesinin ardından UNI-MAR, 2015 yılı başlangıcında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi sertifikasyonu süreçlerinde danışmanlık hizmeti almak üzere biz Bilgi Birikim Sistemlerini tercih etmiştir.
 
Bunun üzerine Bilgi Birikim Sistemleri danışmanlığında UNI-MAR' da  Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurulum çalışmalarına başlanmış ve süreç sertifikalandırma ile sonuçlandırılmıştır.
 
Konu ile alakalı olarak Bilgi Birikim Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Mert UNI-MAR' daki sertifikasyon süreçlerinin başarıyla yönetildiğinden bahsederken, sorunsuz sonuçlanan projede, BGYS danışmanımız Bülent Coşkun liderliğindeki deneyimli BBS ekibinin desteklerine değindi. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi sertifikasyonu ihtiyacı olan firmalara yönelik çalışmalarının devam ettiğini belirtti.