Bakım AnlaşmalarıBakım Anlaşmaları
Hizmetler |
Bakım Anlaşmaları
BBS Bakım Destek ile İş, Zaman ve Maliyet Kaybının Önüne Geçin

Bakım Anlaşmaları

Bakım destek hizmetleri, kuruluşların BT altyapılarını sürekli olarak güvenli, güncel ve performans açısından optimize ederek, iş sürekliliğini sağlamalarına ve verimliliği artırmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda, güvenlik tehditlerine karşı önlemler alarak, veri güvenliğini ve gizliliğini korumayı da sağlar. Kaliteli bir bakım destek hizmeti, müşteri ihtiyaçlarına uygun esnek çözümler sunarak, BT operasyonlarının kesintisiz ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlar.
 
BBS, kuruluşundan itibaren edindiği deneyim ve dikey yetkinliğe sahip 85 kişilik teknik ekiple kapsamlı bakım destek hizmeti vermektedir. Ağ (Network), Sunucu (Server) & Depolama (Storage), Sanallaştırma, Microsoft Sunucuları ve Güvenlik ekipleri ile 130'un üzerinde bakım destek anlaşması yürütmektedir. Sözleşme maddeleri müşteri ihtiyaçlarına göre esnek düzenlenebilir olup, Klasik Bakım Destek Anlaşması olarak hizmetimiz aşağıdaki seçeneklerde sunulmaktayız.
 

Saatlik Bakım Destek Anlaşması

Müşteriden gelen çağrı, sorun veya talep ile başlar; en fazla 2 saatte uzaktan müdahaleyi veya gerekli durumlarda en fazla 4 saatte yerinde müdahaleyi içerir. Müşteri ile mutabık kalınan ürünleri kapsar. Belirlenen sınırlı hizmet süresi, sözleşme süresi içinde kullanılmak üzere 5x8 veya 7x24 seçenekleri ile sunulmaktadır. Genellikle KOBİ veya sınırlı destek ihtiyacı olan müşterilerimiz tercih etmektedir.

Hizmet
BBS Bakım Destek Anlaşması 30 Saatlik
BBS Bakım Destek Anlaşması 50 Saatlik
.

Bakım Destek Anlaşması

Müşteriden gelen çağrı, sorun veya talep ile başlar; en fazla 2 saatte uzaktan müdahaleyi veya gerekli durumlarda en fazla 4 saatte yerinde müdahaleyi içerir. Müşteri ile mutabık kalınan ürünleri kapsar. Sözleşme süresi boyunca 5x8 veya 7x24 seçenekleri ile sınırsız hizmet verilmektedir. Genellikle Kurumsal müşterilerimiz tercih etmektedir.

Hizmet
BBS Bakım Destek Anlaşması

BBS stokları bulunan yedek cihazlar ile “parça dahil bakım destek anlaşması” da mümkündür.
 
Eğer proaktif bir hizmet almak istenirse BBS Yönetilen Hizmetleri sizlere anlatmak isteriz.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Yaptığımız işleri tanıtabilmemiz ve bu konuda bilgi sunabilmemiz için lütfen izin verin size ulaşalım.

İletişim Formu
Güvenlik Kodu
GÖNDER