CoMex Sözleşme YönetimiCoMex Sözleşme Yönetimi
Markalarımız |
CoMex Sözleşme Yönetimi
Comex ile Tüm Sözleşmelerinizi Elektronik Ortamda Daha Güvenilir Yönetin

CoMex Sözleşme Yönetimi

CoMex (Contract Management Extra) kurumların mevcut ve yeni sözleşmeler olarak tüm sözleşmelerini elektronik ortamda yönetmesini ve saklamasını sağlamak üzere geliştirilmiş bir sözleşme yönetimi ürünüdür.
  • Yetki Bazlı Gelişmiş ve Kolay Arama: Akıllı arama sistemiyle türüne, kategorisine ve versiyonlarına göre saklanan/arşivlenen sözleşmelere yetki dahilinde kolayca erişebilirsiniz.
  • Dinamik Sözleşme Parametreleri: Farklı sözleşme tiplerine göre değişkenlik gösterebilecek sözleşme maddelerini ve kriterlerini dinamik olarak ekleyip çıkarabilirsiniz.
  • SLA Süresi Takibi: Sözleşme bazlı ya da departman bazlı sözleşmeler otomatik SLA süreleri tanımlayabilirsiniz. Sözleşme süreçlerinde yaşanabilecek yavaşlama ve zaman kayıplarını ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Otomatik Hatırlatmalar: Süresi gelmiş sözleşmelerle ilgili otomatik uyarı e-postaları sistem üzerinden gönderilir. Yenilenmesi gereken sözleşmeler ve onay zincirinde belirli günden uzun süre kalan sözleşmelerle ilgili kullanıcı ve yetkililere otomatik uyarı ve hatırlatma iletisi gönderilir.
  • Performans raporları: Sözleşmeleri nihai aşamaya getirmek için farklı departmanların ve şirket avukatlarınızın harcadığı performansın ölçümlemesini yapabilir, performans raporları alabilirsiniz.
  • Değişiklik Takibi: Onay esnasında yapılan değişiklikler veya versiyonlar arası yapılan değişikliklerin tarihçesini kolayca takip edilebilirsiniz.
  • Denetim ve İç Uyum: Yapılan işlerin log'lanması sayesinde istenildiğinde sözleşme ve kullanıcılarla ilgili raporlara erişebilirsiniz. Sözleşmenin kimin tarafından oluşturulduğu, sözleşmelere ait indeks bilgilerin kimin tarafından ve ne zaman güncellendiği ne zaman onaya gönderildiği ve onaylandığı, kimin üzerinde onayda beklediği gibi tüm bilgileri eski ve yeni değerler ile saklayabilirsiniz. Sözleşmeleri içerisinde yer alan kritik maddelere göre saklayabilir, denetimler esnasında istenilen sözleşmelere kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Güvenli Erişim ve Yönetim: Her bir sözleşme ve ekleri kullanıcı, grup ve rol bazında yetkilendirilerek saklayabilir ve KVKK'ya uygun olarak arşivleyebilirsiniz.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Güvenlik Kodu
GÖNDER