E-SMM için Doğru Çözüm Ortağınız

E-SMM (Elektronik Serbest Meslek Makbuzu)

Güçlü çözüm ortağımız datasoft’un çözüm odaklı yaklaşımı ile geliştirdikleri yenilikçi ve yaygın ürünlerinden e-SMM uygulamasını tek elden, hızlı, güvenilir şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

e-SMM uygulaması serbest meslek erbapları; avukatlar, doktorlar, mühendisler, müşavirler için geliştirilmiştir. Uygulama ile e-Serbest Meslek Makbuzunun (e-SMM) elektronik ortamda oluşturulması, muhatabının talebi doğrultusunda elektronik ortamda e-posta/SMS olarak iletilmesi veya kağıt olarak çıktısının verilmesi, elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilebilmesi ve GİB’e elektronik ortamda iletilmesi sağlanmaktadır.

Özetle;

  • Serbest Meslek Makbuzu elektronik ortamda hazırlanır.
  • Muhatabına elektronik ortamda ya da kâğıt olarak iletilir.
  • Özel entegratör üzerinden GİB'e günlük raporlanır.

Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.

Size Ulaşalım!