Kurumsal İçerik Yönetimi (IBM FileNet)Kurumsal İçerik Yönetimi (IBM FileNet)
Yazılım Çözümleri | Dijital Otomasyon ve Entegrasyon|
Kurumsal İçerik Yönetimi (IBM FileNet)
İşle İlgili İçeriklere Güvenilir ve Kolay Erişin, Bunları Analiz Edin ve Eyleme Geçin

Kurumsal İçerik Yönetimi (IBM FileNet)

BBS, Kuruma ait her türlü belgenin saklandığı, güvenilir şekilde yönetildiği ve erişildiği kurumsal bilgi havuzu için hizmet verdiği Kurumsal projelerinde IBM FileNet Content Manager içerik yönetimi çözümünü tercih etmektedir.

IBM FileNet Content Manager, IBM Cloud Pak® for Business Automation'ın temelini sağlayan esnek, tam özellikli bir içerik yönetim çözümüdür. Yapılandırılmamış içeriğinizden derin anlayışlar sağlamak için yapay zeka kullanır. Herhangi bir bulutta yenilikçi iş uygulamaları oluşturmak ve tüm içeriğinizi, herhangi bir kaynaktan daha etkili bir şekilde yönetmek için kullanabilirsiniz. Müşterilerin hızlı, akıllı ve düşük maliyetli kararlar alabilmeleri için gerekli her şey IBM FileNet Kurumsal İçerik Yönetimi ürünlerinde mevcuttur.
 
Orta büyüklükteki bir şirkette genellikle 80-100 farklı tipte belge bulunmaktadır; bunların %80'i yapısal değildir ve yapısal olmayan bilgi yönetilemez. IBM FileNet içerik yönetimi çözümleri ile içeriklerin yakalanması, depolanması, etkinleştirilmesi, analiz edilmesi ve otomatikleştirilmesi; böylelikle, daha önce yapısal olmayan ve kullanılamayan veriden yeni değer elde edilmesi sağlanır.
 

IBM FileNet Content Manager size nasıl fayda sağlar?

Çözüm geliştirmeyi basitleştirin ve hızlandırın: İçerik yöneticileri ve iş kullanıcıları, güvenli, içerik odaklı uygulamalar oluşturmak için düşük kodlu araçlar ve modern GraphQL API'leri kullanabilirler; bu uygulamalar büyük belge hacimlerini işleyerek sonuçları sunabilir.
 
Zaman kazanın ve görünürlük sağlayın: Kurum genelinde hızlı bir şekilde içeriği arayın, bunlar arasında kağıt belgelerden yakalanan bilgiler de bulunmaktadır. İçeriği herhangi bir cihazdan ve mevcut uygulamalar içinden harici kullanıcılarla güvenli bir şekilde paylaşın.
 
Verimliliği artırın: Derin öğrenme yapay zekasını kullanarak yapılandırılmamış içerikten bilgi ve veri çıkarmak suretiyle içeriği etkinleştirin. El ile belge sınıflandırmasını ve hata yapmaya meyilli meta veri girişini ortadan kaldırarak verimliliği maksimize edin.
 

IBM FileNet İçerik Yöneticisi özellikleri

Kurumsal belge yönetimi ve yönetişim: FileNet Content Manager'ın kanıtlanmış federasyon içerik hizmetleri yeteneklerinden faydalanarak, tüm depolardan ve dosya paylaşımlarından içeriği daha güvenli, tutarlı ve akıllı bir şekilde yönetin.
 
Bulut doğal yönetim ve dağıtım: FileNet Content Manager tamamen yeniden tasarlanmış, yeniden inşa edilmiş ve bulut doğal dağıtım için optimize edilmiştir. Artık müşterilere içerik uygulamalarını herhangi bir bulutta daha hızlı dağıtmalarına yardımcı oluyor.
 
Güvenli paylaşım: Dış taraflarla bireysel belgeleri, klasörleri ve takım alanlarını paylaşın ve işbirliği yapın, tüm güvenlik politikalarının uygulandığından emin olun.

BBS, deneyimli ve yetkin yazılımcı kadrosu ile müşterilerine uzun yıllardır aşağıdaki hizmetleri başarılı şekilde sunmaktadır.

  • Sistem Kurulumu
  • Küme Yapılandırılması (Cluster)
  • Sistem Yöneticisi ve Son Kullanıcı Eğitimleri
  • Health-check
  • Sistem Geçişi (Migration)
  • Versiyon Güncellemesi
  • Bakım & Destek
  • Danışmanlık & Uygulama Geliştirme
  • Entegrasyon
  • Performans İzleme ve Monitoring
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.

Daha fazla bilgi için lütfen Başarı Hikayemizi inceleyin...
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER