E-Fatura E-Fatura
Yazılım Çözümleri |
E-Fatura
E-Faturayı Bizimle Deneyimleyin

E-Fatura

Güçlü çözüm ortağımız datasoft'un çözüm odaklı yaklaşımı ile geliştirdikleri yenilikçi ve yaygın ürünlerinden e-Fatura uygulamasını tek elden, hızlı, güvenilir şekilde müşterilerimize sunuyoruz.
 
E-Fatura uygulaması, düzenlenmesi, müşteriye verilmesi, müşteri tarafından da istenmesi ve alınması zorunlu olan faturanın, kağıt belge yerine elektronik ortamda, elektronik belge olarak düzenlenmesi, muhatabına iletilmesi ve elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkan veren bir uygulamadır. Gelirler İdaresi Başkanlığına (GİB) bütünleşmiş ve senkronize çalışır. Uygulama üzerinden mükelleflere ait fatura gönderimi, mükelleflere ait GİB tarafından yönlendirilen faturanın alındığı bilgisi, fatura durumlarının merkez birimden senkronize sorgulanması sağlanır.
 
E-Fatura belgesi, yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt ortamdaki “Fatura” belgesi ile aynı hukuki niteliklere sahiptir.
 
Elektronik faturanın normal fatura sistemine göre hız, maliyet, güvenlik ve kullanım kolaylığı gibi avantajları yanı sıra denetim için harcanan masraf ve süre de azalıyor. Uygulama sayesinde basit hatalardan kaynaklanan vergi cezalarının da önüne geçilebiliyor.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.

Daha fazla bilgi için lütfen broşürümüzü inceleyin, tanıtım videomuzu izleyin...

İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER