Power Platform Power Platform
Yazılım Çözümleri |
Power Platform
Tek Başına Güçlü. Birlikte Daha İyi... Düşük Kodlu Dönüşüm için Herkesin Platformu

Power Platform

Dünyanın dört bir yanında endüstriler büyük zorluklarla karşı karşıyalar. Bulut teknolojisini dahil ederek uyum sağlayabilenlerin rakiplerini geride bıraktıkları görülmekte. Herkesin yenilikçi araçlara yönetilen ve uyumlu bir şekilde erişmesini sağlayarak organizasyonları genelinde dijital becerileri teşvik eden şirketler, yalnızca verimliliği artırmakla kalmayacak, aynı zamanda rekabet avantajı da elde edecekler.
 
Microsoft Power Platform, kuruluşlara, ekip üyelerine sezgisel, düşük kodlu veya kodsuz hizmetler aracılığıyla kendi çözümlerini oluşturma yetkisi verme fırsatı sunar. İş birimlerinde geliştirme yeteneğine sahip kişiler artık Power Apps, Power Automate ve Power BI kullanarak mobil ve web öncelikli uygulamalar oluşturmak için kod öncelikli geliştiricilere bir ekip olarak katılabilir. Microsoft Dataverse'de kutudan çıkan yüzlerce kullanılabilir bağlayıcıyla birleştiğinde, bir kişi veya tüm kuruluş için etkili çözümler oluşturmak her zamankinden daha kolay. Ayrıca, ekibiniz tarafından oluşturulan Power Platform uygulamaları ile Microsoft 365, Dynamics 365 veya Azure gibi tanıdık Microsoft ürünleri arasındaki sorunsuz birleştirme sayesinde kuruluşlar, bu yeni iş dünyasında başarıya birlikte ilerlemek için geleneksel veri silolarını parçalayabilir.
 
Microsoft Power Platform parçalarını birbirine ve Microsoft 365, Dynamics 365, Azure ve diğer yüzlerce uygulamalara bağlayarak sizin için uçtan uca kurumsal çözümler geliştirelim. İşinizi hızlandıracak çözümleri geliştirme olanağını iş birimlerine de tanıyalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER