Ağ İzleme ÇözümleriAğ İzleme Çözümleri
Çözümler | Ağ Çözümleri|
Ağ İzleme Çözümleri
Ağ Yönetiminizin İhtiyaç Duyduğu İzleme, Raporlama ve Tespit İçin Gereken Her Şeyi Bize Bırakın

Ağ İzleme Çözümleri

Ağların büyümesi ile ağ yönetimi zorlaşmakta ve günlük operasyon maliyetleri giderek artmaktadır. Kampüs ağlarda yaşanacak herhangi bir problem veya dar boğazın tespitinin büyük yapılarda herhangi bir ağ yönetim yazılımı kullanımı çok zordur.
 
Belli büyüklükteki bütün ağların düzenli olarak izlenmesi, raporlanması ve güvenlik zafiyetlerinin tespiti ve sürekli çalışabilirliği için ağ yönetim yazılımlarının kullanılması kaçınılmazdır. Bilgi Birikim Sistemleri bu konuda müşterileri için farklı ağ ölçülerine göre ağ yönetim ve izleme çözümleri sunmaktadır. Ağ yönetim yazılımları mevcut ağda kullanılan anahtar ve yönlendirici cihazlarına göre belirlenir.
 
BBS, ağ yönetimi ve izlenmesi projelerinde Aruba AirWave, Cisco Prime Infrastructure, Cisco DNA Center yazılım ve ürünleri konumlandırmaktadır. Bu ürünlerle ilgili destek anlaşması kapsamında bakım ve yönetim hizmetlerini de vermektedir.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER