Kablosuz Ağ ÇözümleriKablosuz Ağ Çözümleri
Çözümler | Ağ Çözümleri|
Kablosuz Ağ Çözümleri
Lider Ürünlerle Lider Çözümler Sunuyoruz

Kablosuz Ağ Çözümleri

Mobil çalışma ihtiyacının artması ve kablolu bağlantıların bu ihtiyacı karşılamamasıyla birlikte kablosuz çözümler gündelik hayatımızın bir parçası haline geldi. Kablosuz bağlantında yüksek hızlara ihtiyacının artması, veri ile sesin kablosuz olarak taşınması isteği, veri güvenliği ihtiyacın artması ile BBS ilk zamandan itibaren ürün ve hizmet yelpazesine Kablosuz Ağ Çözümlerini eklemiştir.
 
BBS, kablosuz ağ çözümlerinde uluslararası bağımsız kuruluşlarca yayınlan raporları baz alarak Cisco ve Aruba ürünlerini tercih etmektedir. BBS, başta çok uluslu firmalar olmak üzere bütün kurumsal müşterilerinde ofis içi kablosuz ağlar, kapalı depo alanlarında el terminalleri için kablosuz ağlar ve noktadan noktaya kablosuz bağlantıları için keşif, kurulum ve periyodik bakım hizmetlerini başarılı bir şekilde vermektedir. Kablosuz ağlarda güvenlikle ilgili sertifika tabanlı kimlik doğrulama çözümleri hakkında projeler hem ofis içi hem de kapalı depo alanlarında başarı ile uygulanmaktadır.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER