Web Erişim Güvenliği (Proxy)Web Erişim Güvenliği (Proxy)
Çözümler | Bilgi Güvenliği |Ağ Güvenliği|
Web Erişim Güvenliği (Proxy)
Güvenlik, Bağlantılı İstihbarat ve Verim için Tercihiniz BBS olsun

Web Erişim Güvenliği (Proxy)

Bugün herkes, web üzerinden her zamankinden daha fazlasının yapabilir duruma gelmiştir. Günümüz web siteleri dinamik, gerçek zamanlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bununla birlikte, web, her gün artan karmaşık saldırılarla daha tehlikeli bir yer haline geldi.
 
İnternet kullanımı ve gelişmişlik arttıkça, kurum çalışanlarının kurum içi veya dışı ortamlardaki gelişmiş web güvenliği ihtiyacı da artıyor. Saldırganlar "güvenli" siteleri bile kötü amaçlı yazılım dağıtımı için hedefleyebiliyor. Günümüz dünyasında kurum içinden sadece bilinen virüsleri engellemek veya bilinen kötü web sitelerine erişimi kısıtlamak yeterli değildir. Sadece kurum içindeyken imza tabanlı anti virüs ve yalnızca kategoriye özel URL filtreleme gibi reaktif teknikler, gerekli olsa da bulut uygulamalarına erişimi korumak veya günümüzün istismarlarıyla mücadele etmek için yetersizdir.
 
Bu çözümler bilinen içeriğe ve kötü amaçlı nesnelere veya yürütülebilir dosyalara odaklandığından, görünüşte güvenilir HTTP veya HTTPS trafiği içinde kötü amaçlı kodu gizleyen veya bilinmeyen veya ortaya çıkan tehditlere karşı koruma sağlayan günümüzün saldırılarını engelleyemezler. Hem kurum içindeyken hem de kurum dışındayken bilinmeyen ve bilinen tehditleri proaktif olarak engellerken bulut uygulamalarına güvenli, ayrıntılı erişim sağlama yeteneği çok önemlidir.
 
BBS bu konuyla ilgili müşterilerinde geliştirdiği projelerinde McAfee® Web Gateway çözümünü kullanmayı tercih etmektedir. Bu çözümle herhangi bir kuruluşun ortaya çıkan kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruma sağlaması için kritik bir savunma oluşturmaktadır. Güçlü, yerel niyet analizini McAfee Labs tarafından desteklenen bulut tabanlı korumayla birleştiren gelişmiş bir güvenlik yaklaşımıyla riski büyük ölçüde azaltırken, kuruluşlara güvenli internet erişimi sağlar.
 
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER