E-Posta GüvenliğiE-Posta Güvenliği
Çözümler | Bilgi Güvenliği |Ağ Güvenliği|
E-Posta Güvenliği
E-Postalarınızın Güvenli Olmalarına Yardımcı Olalım

E-Posta Güvenliği

E-Posta Güvenliği (E-Mail Security), e-posta iletişimindeki ve hesaplardaki hassas bilgileri güvende tutmak için çeşitli tekniklerin kullanılması olarak tanımlanabilir. Bu önlemler esas olarak yetkisiz erişime, kaybolmaya veya tehlikeye karşı alınır. Bir kişinin veya kuruluşun bir veya daha fazla e-posta adresine veya hesabına genel erişimi korumasına olanak tanır.
 
Benzer şekilde, bir hizmet sağlayıcı, bir e-posta sunucusunda güçlü parolalar ve erişim kontrol mekanizmaları kullanarak e-posta güvenliğini sağlar. Burada, e-posta mesajları, gelen kutusuna yerleştirildikleri veya bir abonenin e-posta adresine veya bu adresten aktarılırken şifrelenir ve dijital olarak imzalanır. Servis sağlayıcı ayrıca istenmeyen, güvenilmez ve kötü niyetli e-posta mesajlarının bir kullanıcının gelen kutusuna teslim edilmesini kısıtlamak için güvenlik duvarı ve yazılım tabanlı spam filtreleme uygulamaları uygular.
 
Office 365 bulut e-postasının güvenli olduğundan emin olmaya nasıl yardımcı olabilirim?
 
Microsoft Office 365, dünya çapında irili ufaklı kuruluşlarında standart platformu haline geldi. Microsoft Exchange Online Protection aracılığıyla temel düzeyde bulut e-posta koruması sağlar. Ancak artan küresel kullanımla birlikte Office 365, siber suçlular için hedef haline geldi ve birçok müşterinin ek bulut e-posta koruması aramasına yol açtı.
 
İşletmeniz e-Posta çözümünüz için Office 365'i benimsediyse, birden çok savunma katmanıyla tam olarak korunduğunuzdan emin olun. E-posta Güvenliği ile kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, iş e-postalarının güvenliğinin ihlal edilmesine (BEC), URL tabanlı kimlik avı saldırılarına ve istenmeyen e-postalara karşı koruma sağlarsınız.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER