Dosya BütünlüğünüDosya Bütünlüğünü
Çözümler |
Dosya Bütünlüğünü
En Etkili Savunma ve İyileştirme Sistemini Sağlamanıza Yardımcı Olalım

Dosya Bütünlüğünü

Dosya Bütünlüğünü İzleme (File Integrity Monitoring-FIM), hassas bilgileri veri sızıntısı ve zararlı yazılımlardan korur. Dosya bütünlüğü izleme, olası güvenlik ihlallerini tespit etmek için belirli dosyalarda yapılan değişiklikleri izleme sürecidir.
 
Dosya bütünlüğü izleme, önemli sistem dosyalarında, klasörlerde ve kayıt defteri anahtarlarında yapılan değişiklikleri bulmak için günlükleri inceleyerek çalışır. Bir dosyanın değiştirilip değiştirilmediğini manuel olarak kontrol etmek mümkündür. Ancak Dosya Bütünlüğünü İzleme yazılımı dosya değişikliğinin rutin bir etkinlik mi yoksa daha kötü niyetli bir güvenlik tehdidi türü mü olduğunu tespit etmeye yardımcı olmak için gelişmiş bir güvenlik izleme yanıtları sistemiyle bu bilgilere geniş ölçekte erişmek üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla iş verilerine yönelik tehditlere karşı mümkün olan en etkili savunma ve iyileştirme sistemini sağlamaya yardımcı olmak için diğer güvenlik önlemleriyle iş birliği içinde çalışması uygun olacaktır.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER