Masaüstü / Uygulama Sanallaştırma ve Konteyner ÇözümleriMasaüstü / Uygulama Sanallaştırma ve Konteyner Çözümleri
Çözümler |
Masaüstü / Uygulama Sanallaştırma ve Konteyner Çözümleri
Uygulama Sanallaştırma ve Konteyner Çözümleri Daha Güvenilir ve Yönetilebilir Olduğundan Tercih Edilmektedir

Masaüstü / Uygulama Sanallaştırma ve Konteyner Çözümleri

Teknolojinin hızla gelişmesi, günümüz hayat şartları ve değişen ekonomik faktörler gereği birçok insan akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde “mekan bağımsız” çalışmakta; Kullanıcılar ve işletmeler her geçen gün daha hareketli çalışmaya yönlendirilmekte.
 
Mobil kullanıcılar İnternet'in olduğu her yerden masaüstü bilgisayarlarına erişmek istemekteler. Sistem yöneticileri ise kullanıcı sorunlarını en aza indirgemekle görevlidir. Kurum yöneticiler ise sürekli güncellenen ve değişen masaüstü donanımlara ve işletim sistemlerine daha az yatırım yapmak istemekteler. Bu duruma ortak çözüm ise masaüstü sanallaştırmadır.
 
Uygulamaların masaüstünde çalıştırılmaları yerine daha performanslı kaynaklara sahip sunucular üzerinde çalıştırılmaları hem güvenlik ve yönetilebilme hem de yedekleme açısından BT iş yüklerini azaltmaktadır. Bu durumda büyük ölçekli yapılarda uygulama sanallaştırma ve konteyner çözümleri tercih edilmektedir.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER