Hiper-Bütünleşik SistemlerHiper-Bütünleşik Sistemler
Çözümler |
Hiper-Bütünleşik Sistemler
Sunucu, Veri Depolama ve Ağ Katmanlarınızı Birleştirip Sanallaştıralım; Siz Sistemi Tek Bir Noktadan Yönetme Kolaylığına Kavuşun

Hiper-Bütünleşik Sistemler

Hiper-bütünleşik altyapı (HCI-Hyper-Converged Infrastructure), geleneksel donanım tabanlı sistemlerin tüm katmanlarını sanallaştıran, yazılım tabanlı bir alt yapıdır. HCI, sanallaştırılmış CPU, sanal yazılım tabanlı depolama (VSAN) ve sanallaştırılmış Yazılım Tanımlı Ağ (Software-Defined Networking) içermektedir. Kısaca Hiper-bütünleşik altyapılar, sunucu, veri depolama ve ağ katmanlarını x86 platformları kullanarak birleştirir ve sanallaştırır.
 
Geleneksel mimaride her katman için ayrı ara yüz bulunmakta ve sistemler farklı ara yüzlerden yönetmekte. HCI'nın geleneksel mimariye göre en büyük avantajı sistemi tek bir noktada yönetmektir.
 
Bilgi Birikim Sistemleri bu konularda hizmet verdiği projelerinde VMWare çözümlerini tercih etmektedir.
 
Sanallaştırma dünyasının en büyük markası olan VMWare'in VSAN çözümü geleneksel sistem odası mantığını Hiper bütünleşik mimariye taşıyarak, tüm iş yüklerin çalışmasını yalnızca sunucu ve network katmanında sağlamaktadır. Bu sayede mevcut veri merkezi, felaket kurtarma merkezi ve iş sürekliliği çözümü tek bir ürün sayesinde hayata geçebilmektedir.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER