Veri Depolama ve Veri Yönetimi ÇözümleriVeri Depolama ve Veri Yönetimi Çözümleri
Çözümler |
Veri Depolama ve Veri Yönetimi Çözümleri
Verinizi Katmanlaştıralım Yaşam Döngüsünü Daha Verimli Yönetin

Veri Depolama ve Veri Yönetimi Çözümleri

İnternet'in yaygınlaşmasıyla birlikte kurumlar yeni teknoloji, otomasyon ve veri depolama talebinde bir artış yaşarken, depolama ve veri yönetimi çözümleri iş başarısı için kritik hale geliyor.
 
Bilginin tamamının saklanması ve ihtiyaç dahilinde analiz edilerek belli sonuçları hızlı bir şekilde işlemek sorun oluşturmaktadır. Bununla birlikte verinin katman halinde yani eski/arşiv niteliğindeki verilerin büyük kapasiteli ve ucuz (NL-SAS) disklerde saklanıp, yeni verilerin ise hızlı (SAS ya da SSD) disklerde saklanması verimlilik açısından gereklidir. Verinin yaşam döngüsü sebebiyle eskiyen verilerin otomatik olarak SAS ya da NL-SAS disklere kaydırılması da önem teşkil etmektedir.
 
Günümüzün çalışma ortamlarının sürekli değişen ihtiyaçları, farklı beklentilere yönelik uyarlanabilir çözümler gerektiriyor. Bilgi Birikim Sistemleri büyük verinin saklanması ve katmanlı bir veri depolama altyapısı oluşturulması konularında kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışıp onların gereksinimleri dahilinde “en yeni nesilden en performanslı en ekonomik cihazlara kadar” en uygun çözümleri sunmaktadır.
 
BBS'nin bilgi birikim ve üreticilerle olan yakın ilişki gücünden yararlanan kurumsal işletmeler büyük maliyet tasarrufundan, iyileştirilmiş operasyonel verimliliklerden ve hızlandırılmış değere dönüştürme süresinden yararlanabilir.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER