FollowX Kurumsal Sosyal Medya Takibi YönetimiFollowX Kurumsal Sosyal Medya Takibi Yönetimi
Markalarımız |
FollowX Kurumsal Sosyal Medya Takibi Yönetimi
FollowX ile Sosyal Medyada Müşteri Memnuniyetini Zirveye Taşıyın

FollowX Kurumsal Sosyal Medya Takibi Yönetimi

Günümüzde teknolojinin sunduğu avantajlar çeşitlenirken, sektörlerdeki rekabetin boyutu da büyük bir değişimden geçiyor. Kurumlar İnternet'in sunduğu avantajlardan çok daha fazla yararlanmak istiyor; Sosyal medyayı daha etkin kullanarak hem müşterilerine hem de müşteri adaylarına ulaşmayı, daha odaklı ve etkili pazarlama faaliyetleri yürütmeyi hedefliyorlar. Aynı zamanda kendisi ve rakipler hakkında sosyal medyada yapılan yorumları takip etmek hem memnuniyet arttırıcı tesisler yapmak hem de pazarlama olanaklarını ölçmek istemekteler. FollowX tüm bu beklentileri karşılamak için BBS tarafından tasarlanıp, geliştirilmiş bir sosyal medya takip ve yönetimi uygulamasıdır.
  • Tek Arayüz Kullanımı: Pazarlama, reklam, farkındalık faaliyetleri veya sosyal sorumluluk çalışmaları birden fazla sosyal medya kanalına (Linked-In, Instagram, Facebook, Twitter vb) tek arayüzden bir seferde foto, resim veya video eklentileri ile içerik eklenmesi sağlanır.
  • Zaman Kurma: Yayınlanacak içerik hazırlanıp, hangi zamanda yayınlanacağı ayarlandığında otomatik yayınlanmasına imkan tanır.
  • Tüm Platformlardan Otomatik Veri Toplama: Yayınlanan içeriklerle ilgili beğeni, yorum ve eleştiri gibi geri bildirim verileri otomatik toplanır.
  • Raporlama: Sosyal ağlardan toplanan veri semantik-duygu analizi (anlamların başka anlamlarla ilişkisi) işleminden ve pozitif-negatif filtrelerden geçirilerek Dashboard'lar sayesinde grafik desteği ile raporlanır. Bu sayede yapılan yorumlara erişim hızlanır ve analiz edildiği için daha kolay anlaşılır hale getirilir.
  • Sosyal CRM: Kurumun mevcut iş sistemlerini ile entegre edip, müşteri veya potansiyel müşteri adayların sosyal medya üzerindeki hareketleri takip edilebilir. CRM'in sosyal medya alanındaki şikayet yönetimi, yeni fırsat oluşturma ve müşteri kazanımı gibi süreçlerin daha sağlıklı takibi sağlanır.
  • Sosyal Dinleme ve Hızlı Aksiyon: Sisteme tanımlanmış “anahtar kelimeler” ve dinleme sıklığı (günde bir, 12 saatte bir, saatte bir, her 5 dk gibi) sayesinde istenen sosyal ağlarında düzenli dinleme sağlanır. Şirket, ürün veya rakipler hakkında olumlu-olumsuz sonuçlar puanlama yaparak raporlanır. Aksiyon alınması veya müdahale edilmesi gereken durumlar için ilgili birimlere otomatik iş akışı atanır.
  • Müşteri Özel Düzenlemeler: Uygulama BBS tarafından geliştirildiği için müşteri özel düzenlemeler kolayca ve rahat yapılabilir.


Daha fazla bilgi için lütfen tanıtım videomuzu izleyin...

Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Güvenlik Kodu
GÖNDER