E-İrsaliyeE-İrsaliye
Yazılım Çözümleri |
E-İrsaliye
Datasoft E-İrsaliye ile Sevkiyatlar Daha Kolay ve Daha Hızlı

E-İrsaliye

Güçlü çözüm ortağımız datasoft'un çözüm odaklı yaklaşımı ile geliştirdikleri yenilikçi ve yaygın ürünlerinden e-İrsaliye uygulamasını tek elden, hızlı, güvenilir şekilde müşterilerimize sunuyoruz.


E-İrsaliye Nedir?

Ticari yaşamda mal hareketlerin elektronik ortamda düzenli bir şekilde izlenebilmesi amacıyla 213 sayılı Vergi Usul Kanununun 230'uncu maddesinin beşinci fıkrasının beşinci bendine göre hali hazırda kağıt ortamda düzenlenmekte olan “sevk irsaliyesi" belgesinin elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenlenmesi, alıcısına elektronik ortamda iletilmesi ve elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine ilişkin yapılan düzenlemedir.


E-İrsaliyenin Avantajları Nelerdir?

  • E-Fatura gibi yine basım, arşivleme vb. maliyetlerden tasarruf sağlar.
  • İşlemlerin elektronik ortamda gerçekleşmesi sebebiyle çevreci bir üründür.
  • İrsaliye bilgilerine kolay ve hızlı erişim imkanı sağlar.
  • E-Fatura verilerinizle aynı ortamda, güvenli bir şekilde saklama imkanına sahip olursunuz.

Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER