ScanPro Belge Tarama ve İndeksleme UygulamasıScanPro Belge Tarama ve İndeksleme Uygulaması
Markalarımız |
ScanPro Belge Tarama ve İndeksleme Uygulaması
ScanPro ile Dokümanlarınızı Anında Taratın, İş Akışınıza Hız Kazandırın

ScanPro Belge Tarama ve İndeksleme Uygulaması

Kurumların fiziksel belgelerinin günlük veya toplu taranmasını, firmaya ait özel arama kriterlerinin kolay ve hızlı girilmesi için BBS tarafından geliştirilmiş bir tarama-indeksleme uygulamasıdır. Kurumsal İçerik Yönetim Sistemleri ile entegre olup, gerektiğinde müşteriye ait sistemlerden veri alarak taranan imajları arama kriterleri ile IBM FileNet veya başka sistemlere aktarır ve belge tipine göre iş akışı başlatabilir.
 
  • Ürün Bağımsız: Herhangi bir tarayıcı cihazı kullanılarak, evrakları sadece birkaç dakika içinde yapılandırılmış ve erişilebilir bilgiye dönüştürebilir, kurum bilgi havuzuna kaydedilebilir.
  • İşlevsel: İstasyona bağlı bir tarayıcıdan doğrudan belge tarama yapılabileceği gibi daha önce taranmış dosyalar seçilerek üzerlerinde işlem yapılabilir.
  • Kolay Kullanım: Taranan veya dosya olarak yüklenen belgeler küçük resim (Thumbnail) olarak görüntülenir. Küçük resim seçildiğinde belgenin gerçek boyutu üzerinde sağa çevir, sola çevir, zoom in, zoom out gibi imaj işlemleri yapılabilir.
  • Toplu Tarama: Çok sayfalı taranmış imajlar sayfa sayfa seçilerek farklı belge tipinde sınıflandırılıp, her biri için ayrı arama kriterleri girilebilir.
  • Otomatikleştirme: Arama kriterlerinin girildiği veri giriş alanları IBM FileNet'te tanımlanan özelleştirilmiş belge tiplerinden dinamik olarak oluşur. Belge üzerindeki Barkod bilgilerine göre otomatik ayrıştırma ve farklı işlem yapma seçenekleri kullanılabilir.
  • Güvenli Erişim ve Yönetim: Active Directory'de tanımlı ve ScanPro kullanmaya yetkilendirilmiş kişiler kullanabilir. Her bir kullanıcı kendisine verilmiş yetki kapsamında işlem yapabilir.
  • Müşteri Özel Düzenlemeler: Uygulama BBS tarafından geliştirildiği için müşteri özel düzenlemeler kolayca ve rahat yapılabilir.

Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Güvenlik Kodu
GÖNDER