Bütünleşik İletişim ÇözümleriBütünleşik İletişim Çözümleri
Çözümler |
Bütünleşik İletişim Çözümleri
İş Gücünüzü Her Yerden Güvenli Çalışabilecek Şekilde Güçlendirmenize Yardımcı Olalım

Bütünleşik İletişim Çözümleri

Teknolojinin gelişmesi şirketlere yeni avantajlar sunarken, piyasadaki rekabet de artıyor. Müşteri iletişiminde ve şirket içi stratejilerde verimliliği artırırken, iletişim maliyetlerini azaltan kazanıyor. Bu yarışta yeni nesil iletişim çözümleri ve ses teknolojilerinden yüksek fayda elde etmek büyük önem taşıyor. Bunu başarmanın yolu ise teknolojik fırsatları değerlendirip, doğru araçları kullanmaktan geçiyor.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, Bütünleşik İletişim Çözümü konusunda sunduğu hizmetler ile şirketlere daha çevik ve daha hızlı olma fırsatını ve daha etkin maliyetlerle iletişim kurma şansını sağlıyor.
 
Her ölçekteki şirketin iletişim ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan ve iletişimin birçok açıdan daha verimli yapılmasını sağlayan “Cisco Bütünleşik İletişim Çözümleri”ni kullanan BBS ses, veri ve video ürün ve uygulamaları ve IP iletişim paketleri ile şirketlere verimlilik sağlıyor. Bu çözümler, şirketlerin iletişim sistemlerini BT altyapılarıyla entegre ederek, günümüzün hızlı iş süreçlerinde etkin çalışılmasına imkan tanıyor.
 
İnsanlar farklı şekillerde birlikte çalışırlar ve pek çok iş birliği aracı kullanırlar; sesli çağrı için IP telefon, web ve video konferansı, sesli mesaj, mobilete, masaüstü paylaşımı, anında mesajlaşma, iletişim durumu ve daha fazlası. Tümleşik iletişim (UC) çözümleri, bu araçların birleştirilmesini mümkün kılar ve insanların bir arada daha verimli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan sorunsuz kullanıcı deneyimleri sunar. Her yerde ve her cihazda telefon sisteminiz ve konferans çözümlerinizden gerçek zamanlı iletişimi, mesajlaşma ve konuşmayla bir araya getirmenin yanı sıra API'lerden faydalanarak sık sık kullanılan iş uygulamalarına entegre olur.
 
Tümleşik iletişim çözümleri şirket içi yazılım, iş ortakları tarafından barındırılan çözüm veya bulut sağlayıcılarının sağladığı bir servis (UCaaS) olarak sunulmaktadır.
 
Şirket içinde ve bulutta sunulan pazar lideri tümleşik iletişim çözümleri yer almaktadır.


 

Bilgi Birikim Sistemleri, yeni nesil video konferans ve toplantı sistemlerini günümüz teknoloji ile kurgulayıp, deneyimli mühendisleri ile kurulum ve bakım hizmeti vermektedir.
 
  • IP Telefon
  • Çağrı Merkezi
  • Webex Toplantısı
  • Birleşik İletişim ve Arama
  • Video Konferansı
  • Mobil Hareket YeteneğiCisco Servis Tabanlı Ağ Mimarisinin bir uzantısı olan Cisco Bütünleşik İletişim Çözümü (Cisco Unified Communications), gerçek zamanlı iletişim için açık ve esnek bir platform. Bu sistem IT bilgi ağını, servis dağıtıcı platformu olarak kullanarak, çalışanların doğru kaynaklara hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar.
 
Cisco Bütünleşik İletişim Çözümü, IP tabanlı telefon servislerinin yanı sıra ses, görüntü ve veri iletişimini tek bir sistem üzerinde kesintisiz olarak entegre ediyor. Cisco Bütünleşik İletişim Çözümü, ağ üzerinde yarattığı akıllılık sayesinde iş yaşamının günlük akışını sadeleştiriyor.
 
Bilgi Birikim Sistemleri tarafından sunulan Bütünleşik İletişim Çözümlerinin temelinde, sektör lideri Cisco'nun iletişim portföyünde yer alan ürünler, uygulamalar ve özellikler yer almaktadır.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER