Geniş Alan Ağ ÇözümleriGeniş Alan Ağ Çözümleri
Çözümler |
Geniş Alan Ağ Çözümleri
Farklı Coğrafya, Farklı Yerleşkeler Arası Veri Haberleşme İhtiyaçları için Geniş Ağ Çözümleri

Geniş Alan Ağ Çözümleri

Geniş Alan Ağ Çözümleri, farklı lokasyonlar arasındaki veri iletimini ve erişimi kolaylaştırırken, güvenliği, veri bütünlüğünü ve iş sürekliliğini sağlar. Bu nedenle, özellikle büyük ölçekli organizasyonlar için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Kurumların farklı coğrafi alanlarda faaliyet göstermesi ve farklı yerleşkeler arasında veri haberleşme ihtiyacının doğması sonucu geniş ağ çözümlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Teknolojinin genişlemesi ve yenilenmesi sonucu, geniş ağlar hız kazanmış ve kullanılan teknoloji türünde değişimler yaşanmıştır. Geniş Ağ Çözümlerinde SD-WAN (Software Defined Wide Area Networking – Yazılım Tabanlı Geniş Alan Ağı) teknolojisi uygulanmaktadır.
 
 

 
Modern işgücü gün geçtikçe daha mobil hale gelmekte ve iş açısından önemli uygulamalar Internet'te birçok bulut arasında çalışmaktadır. Geleneksel WAN mimarilerinde bant genişliğinin kullanılamaması, sınırlı güvenlik ve artan karmaşıklık nedeniyle ihtiyacı karşılayamaz hale gelmekte ve bu durum Bilgi Teknolojilerinin işletme ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermesini engellemektedir.
 
SD-WAN Çözümleri;
  • Öngörülebilir Uygulama Deneyimi
  • Kurumsal Ölçekte Basitlik
  • Doğru Yerde, Doğru Güvenlik
  • Maksimum Seçim ve Kontrol
SD-WAN, trafiği WAN üzerinden güvenli ve akıllı bir şekilde yönlendirmek için merkezi bir kontrol işlevi kullanır. Bu uygulama performansı, iş üretkenliğini ve çevikliği artırırken BT maliyetlerini düşürür. Bilgi Birikim Sistemleri, müşterilerine Geniş Ağ Çözümleri sunmakta, yetkin ve uzman kadrosu ile bakım ve teknik destek hizmeti sağlamaktadır.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtmamız ve bu konuda size doğru çözümü sunabilmemiz için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER