Yerel Alan Ağ ÇözümleriYerel Alan Ağ Çözümleri
Çözümler |
Yerel Alan Ağ Çözümleri
Siz İsteyin Biz Hayata Geçirelim

Yerel Alan Ağ Çözümleri

Birden fazla bilgisayarın birbiri ile haberleşmesi ihtiyacının doğması sonucu ilk yerel ağ uygulamalarından bugüne kadar yerel ağlar hızlı bir şekilde gelişmiştir. Artan güvenlik ve yönetim ihtiyaçları sonucu yerel ağların yönetilebilir ve akıllı olması kaçınılmaz hale gelmiştir.
 
Ağların büyümesi ile trafik yönetimi ve güvenlik amacıyla ağlar mantıksal gruplara bölünme ihtiyacı doğmuştur. Bu kapsamda akıllı anahtar sistemleri üzerinde sanal yerel alan ağlar (VLAN-Virtual Local Area Network) geliştirilmiştir. Büyük kampüs ağlarda farklı VLAN'lar oluşturulup, bu VLAN'lar arasındaki erişim kontrolleri akıllı switch'ler tarafından sağlanmaktadır.
 
Bu kapsamda Bilgi Birikim Sistemleri, sektörün önde gelen markalarından Cisco ve Aruba ürünlerini tercih etmekte ve birçok başarılı projelere imza atmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre 3 katmanlı (Erişim, Dağıtım ve Omurga) yapılar uzman mühendis kadrosu ile projelendirilip hayata geçirilmektedir.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER