IBM API Connect IBM API Connect
Yazılım Çözümleri | Dijital Otomasyon ve Entegrasyon|
IBM API Connect
Birden Çok Bulut ve Şirket içi Ortamlarda API'leri Güvenli Hale Getirin ve Yönetin

IBM API Connect

Tek platformla otomatik entegrasyon sağlayan IBM Cloud Pak for Integration (CP4I) ailesine dahil olan IBM API Connect dijital dönüşüm ve entegrasyonun önemli bir kolaylaştırıcısıdır.
 
API'ler, iş insanları, BT yöneticileri ve benzer şekilde geliştiriciler tarafından enerjik bir şekilde tartışılan sıcak bir konudur. Kamusal alandaki heyecanın çoğu, açık genel API'lerle ilgilidir. Bir dereceye kadar, bugün halka açık bir API'ye sahip olmamak, 1990'ların sonunda bir web sitesine sahip olmamak gibidir. Yine de birçok kuruluş için genel API'ler, işle ilgili endişelerinin en küçüğüdür. Daha önemli endişeler arasında çok kanallı çözümler oluşturmak, rekabetten daha hızlı yenilik yapmak, mobil bir kuruluş olmak veya hibrit bir bulut ortamında çalışmak yer alıyor.
 
IBM® API Connect, API yaşam döngüsünün tüm aşamaları için yetenekler ve araçlar içeren entegre bir API yönetimi olanağıdır. API yaşam döngüsünün temel adımları arasında oluşturma, güvenlik altına alma, yönetme, sosyalleştirme ve analiz etme yer alır. IBM API Connect karmaşık, çoklu bulut topolojilerinde devreye alma becerisine ek olarak, kuruluşunuzdaki geliştiriciler ve bulut yöneticileri için gelişmiş deneyimler sağlar.
 
IBM API Connect'in iki ana odağı vardır: birincisi, sınıfının en iyisi API Yönetim araçlarını sağlamaktır ve ikincisi, bulut tabanlı bir çözüme sahip olmaktır. Bu, kullanıcıların çeşitli şirket içi ve bulut ortamlarında dağıtılan uygulamaları oluşturmasına, yönetmesine ve güvenliğini sağlamasına olanak tanır.
 
IBM API CONNECT, API'leri yönetilir hale getirip dışarıya açmanıza yardımcı olan “kullanıcı dostu” arayüze sahip, yüksek düzeyde güvenilir ve ölçeklenebilir bir teknoloji ürünüdür.
Openshift, Kubernetes ve Docker desteği mevcuttur. Türkçe dil desteğine sahiptir.
 
 

IBM API CONNECT ile

  • Finans, Sağlık, Otomotiv, Perakende gibi sektör bağımsız uygulamaları, cihazları, web sitelerini ve daha fazlasını destekler.
  • API Editör yeteneği ile hızla yeni API'ler geliştirebilmenizi sağlar.
  • Dakikalar içinde uygulama sunucuları, veritabanları ve anabilgisayarlar için yüksek kaliteli, ölçeklenebilir ve güvenli API'ler oluşturmanıza olanak tanır.
  • js veya Java kullanarak API'ler ve Mikro hizmetler oluşturmak, hata ayıklamak ve dağıtmak için entegre araçlar sağlar.
  • Dijital markanızı ve topluluğunuzu oluşturan API'leri keşfetmenize ve test etmenize yarar.
  • Tüm API'leri tek bir arayüz üzerinden yönetebilmenize yardımcı olur.
  • IBM API Connect ile birlikte gelen web portalı aracılığıyla API'lerinizi ve bunların nasıl kullanılacağını tüm geliştiricilere ve iş ortaklarına yayınlayabilmenizi sağlar.
  • On-Prem ve Cloud olarak dijital dönüşümü güçlendirmeye yardımcı olan güvenli bir API yönetimi çözümü oluşturur.
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER